BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

fıkralar Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

fıkralar Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

fıkralar

YazarMesaj

Aktiflik :
fıkralar Left_bar_bleue998 / 999998 / 999fıkralar Right_bar_bleue

Deneyim :

Saygınlık :

Seviye :
fıkralar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100fıkralar Right_bar_bleue

fıkralar Empty
MesajKonu: fıkralar   fıkralar EmptyC.tesi Mart 20, 2010 11:37 am

TEK ASKER

Manevra varmışTemel elde tüfek yerde yatıyormuşKomutan gelip sormuş :
-Düşman önden gelirse ne yaparsın Temel?
Temel cevaplamışŞu yandan, bu yandan, arkadan gelirse, diye tekrar sormuş komutanTemel bunları da cevaplamış
Komutan en sonunda :
-Ya düşman tepeden gelirse?deyince
Temel dayanamamış ve :
-Habu memleketin tek askeru ben miyum komitanum daa!

ROMANTİZME BAK

Hayvanat bahçesinde iki ahtapot kollarını birbirine sarmış, dolaşıyorlardıErkek ahtopot eğildi, hafif sesle dişi ahtapotun kulağına fısıldadı :
-Ne güzel bir gece, değil mi sevgilim?Mehtap, yıldızlar, sen, benVe bu güzel gecede seninle ikimiz böyle kolkola kolkola kolkola kolkola kolkola dolaşıyoruz

AMELİYAT YERİ

İki sevgili bir ağacın gölgesinde otururlarDelikanlının tatlı sözleri arasında bir ara kız sevgilisinin kulağına fısıldar :
-Sevgilim sana apandist ameliyatı olduğum yeri göstereyim
Delikanlının gözleri parlar
-Göster canım göster
Kız eliyle uzak bir yeri göstererek :
-Bak şu ilerde görünen sarı bina var ya, onun üçüncü katı

ÜÇ KEZ

Ava çıkmış adam, başına gelenleri anlatıyormuş :
-Ormanda ilerlerken, karşıma kocaman bir Ayı çıkmaz mı?Çifteyi doğrultacak vakit yok!Silahı bir kenara attığım gibi başladım kaçmayaFakat Ayı peşimde!Benden hızlı koşuyorBir ara ayının sıcacık nefesini ensemde hissettimO kadar yaklaşmıştıDerken Ayının ayağı kaydı, yere düştüFırsat bu fırsat, tabana kuvvet arayı açtımAma Ayı toparlandı, kalktı, bana yetiştiYine nefesi ensemde Pençesini uzatsa omuzumdan yakalayacakAllahtan tam o sırada yine Ayının ayağı kaydı, yere düştüTalih bana gülüyor!Hızımı arttırabildiğim kadar arttırdım, yeniden arayı beşyüz metre kadar açtımTanrı sizi inandırsın arkadaşlar, Ayı yine bana yetiştiYine nefesi ensemdeşansa bakınAyının tekrar ayağı kayıp yere düşmez mi?
Serüveni dinleyenlerden biri dayanamamış :
-Sen de çok yürekliymişsin kardeşim!Hayvan bana üç defa nefesi enseme gelecek kadar sokulsa, çok ayıptır söylemesi, ben korkumdan altıma ederim
Avcı dönüp ters ters sözünü kesene bakmış :
-Lafı karıştırma yahu! Ayı üç kez neyin üstüne bastı da ayağı kayıp yere düştü sanıyorsun?

İKİ VAKTE KADAR

Eski deyimle basur (yeni ve bilimsel söylenişiyle hemoroit) çekenler bilir, çok ıstırap veren bir hastalıktır Adamcağız da hemoroitten öyle çekmiş kiDerken biri Kahve telvesi sür deyince, bir yerlerden kahve bulmuşBol bol koyup pişirmişSonra da avuçladığı gibi sürmüşSürmüş amaAğlaya sızlaya doktora koşmuş Soyunmuş, eğilmişDoktor da eğilmiş, bakarkenHasta sormuş :
-Ne var doktorcuğum? Ne gördün?
-Vallahi iki vakte kadar bir yol görünüyorBirde uzun boylu birinden toplu para alacaksınızHaaa Bir de mektup var

fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fıkralar
» Çok Kısa ve Komik Fıkralar Serisi