BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Fıkralar Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Fıkralar Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Fıkralar

YazarMesaj

Aktiflik :
Fıkralar Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Fıkralar Right_bar_bleue

Deneyim :

Saygınlık :

Seviye :
Fıkralar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fıkralar Right_bar_bleue

Fıkralar Empty
MesajKonu: Fıkralar   Fıkralar EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 3:09 pm

Kızılderili İsimleri
Kızılderili çocuk babasına soruyor:
-Baba diğer milletlerin ne güzel adları var : Ali, Ay, Hans, Tom.... Hepsi kısa kısa isimler. Bizimkiler, sanki birer öykü. Gece uluyan çakal, gün doğarken uçan kartal, bunlar ne biçim adlar?
-Bak yavrum, kızılderili adları, gerçekten bir öyküdür ve güzeldir. Örneğin, küçük kardeşin Dolun Ay, ay dolunay halinde iken, annen yanıma geldi, birlikte olduk, o güzel çocuk doğdu.. Erkek kardeşin, Çakan Şimşek; annenle bir gün gezerken, sağanak halinde yağan yağmurdan kurtulmak için girdiğimiz mağaranın ağzında, şimşekler çakarken annenle birlikte olduk ve o kahraman kardeşin, Çakan Şimşek oldu. Ablan, Bahar Çiçeği; ilkbaharda annenle otların arasında koşarken, birlikte olduk ve o güzel çocuk, Bahar Çiçeği oldu. Şimdi anladın mı Yırtık Prezervatif ?
Kutlama
Karı koca sinema dönüşü bir bara gitmişler.
Masaya oturur oturmaz kadının gözü barda
tek başına içen adama ilişmiş.
Biraz dikkatlice bakınca "Aaa o!" deyivermiş.
Kocası meraklanmış.. "Kim o?"
"Seninle evlenmeden önce çıktığım çocuk.
Biliyor musun ayrılırken onu burda bırakmıştım.
Demek 7 yıldır aynı yerde içiyor.."
Kocası başını sallamış:
- Onu anlıyorum, ama bir olay bu kadar uzun zaman kutlanmaz ki...:uykucu:
JOKEY
Temel ve arkadaşları kahvede oturuyorlarmış. Birisi demis ki:
-"Benim karım galiba beni manavla aldatıyor." diğerleri nasıl anladığını sorunca:
-"Yatağın altında karpuz buldum" demiş... Başka biri:
-"Sanırım karım beni marangozla aldatıyor. Ben de Yatağın altında testere buldum..." derken Temel aniden;
-"Yavv galiba Fadime beni atla aldatıyor" demiş, arkadasları,
-"Nasıl anladın?" diye sormuşlar.
Temel de:
-"Yatağın altinda Jokey buldum" demiş Very Happy
AHİRET
Bektaşi, vaaz dinlemeye gitmiş. Hoca vaazında içki içmenin bütün kötülüklerini, zararlarını sayıp dökmüş, hatta içki içenlerin sırat köprüsünden boyunlarında dünyada içtikleri bütün içki şişeleri asılı olduğu halde geçeceklerini anlatmış. Bektaşi sormuş:
"Hocam, boyna asılan şişeler boş mu olacak dolumu?"
Hoca, incecik köprüden dolu şişelerle geçilirken dengenin kolay sağlanamıyacağını düşünerek:
"Elbette ki dolu olacak" diye yanıt vermiş.
"Hay ağzini öpeyim Hocam, desene ahirette de yaşadık!" demis Very Happy

Fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» fıkralar
» Çok Kısa ve Komik Fıkralar Serisi