BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Çökmeyen İşletim Sistemi Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Çökmeyen İşletim Sistemi Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çökmeyen İşletim Sistemi

YazarMesaj

Aktiflik :
Çökmeyen İşletim Sistemi Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Çökmeyen İşletim Sistemi Right_bar_bleue

Deneyim :
Çökmeyen İşletim Sistemi Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Çökmeyen İşletim Sistemi Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Çökmeyen İşletim Sistemi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Çökmeyen İşletim Sistemi Right_bar_bleue

Çökmeyen İşletim Sistemi Empty
MesajKonu: Çökmeyen İşletim Sistemi   Çökmeyen İşletim Sistemi EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 6:10 pm

Solaris 10’u İnternet’ten indirenlerin sayısı yarım milyonu aştı

Sun Microsystems’ın, AR-GE çalışmalarına 500 milyon dolar harcamasına rağmen açık kaynak kodlarını açıkladığı Solaris 10’u bir ay içinde 550 bin kişi İnternet’ten indirdi.

Sun Microsystems’ın ocak ayı sonunda açık kaynak kodlarını açıkladığı işletim sistemi Solaris 10, bugüne kadar 550 bin kişi tarafından İnternet’ten indirildi. Sun’ın Ar-Ge çalışmalarına 500 milyon dolar harcadığı işletim sistemi, 3.000 mühendislik yılı (bir mühendisin 3.000 yılda gerçekleştireceği çalışma) ile bir mühendislik başarısına da imza attı.

Dünyanın ‘çökmeyen tek işletim sistemi’ ünvanını koruyan Solaris, aynı zamanda 600’den fazla yenilikçi özelliğiyle en gelişmiş UNIXÒ işletim sistemi olarak gösteriliyor. Dell, Fujitsu Siemens Computers, IBM ve HP gibi çok çeşitli donanım firmasının sayıları 400’e yaklaşan donanım platformu tarafından desteklenen Solaris 10, donanım sağlayıcı-bağımsız bir işletim sistem olarak kabul ediliyor. Modern veri merkezlerinin iş yüklerine uygun olarak tasarlanan Solaris 10, Sun’ın bugüne kadar piyasaya sunduğu en hızlı (SPARC ve x86 üzerinde) Web sunucu performansına da sahip bulunuyor.

Çökmeyen İşletim Sistemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Linux İşletim Sistemi Nedir?
» Pardus Linux İşletim Sistemi Eğitimi
» Truva Linux ( Türk Yapımı İşletim Sistemi )
» Yeni Clan Sıralaması Sistemi : Yeni Np Sistemi
» + rep - rep sistemi