BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım

YazarMesaj

Aktiflik :
Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Right_bar_bleue

Deneyim :
Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Left_bar_bleue59 / 10059 / 100Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Right_bar_bleue

Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım   Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım EmptySalı Mayıs 18, 2010 10:35 am

Çifto Ko Açma 15XX+ hemen anlatıma geçeyim...

Gerken dosyalar

1.procces Explorer [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Temin edebilirsiniz Microsoftun sitesinden...
2. Knight online

ANlatım

1.procces exploreri çalışıtrıyoruz ve ctrl+H yapıyoruz
2. Knight onine çalıştırıyoruz
3.Procces explorer den knightOnline.exe yi buluyoruz kırmızı görünecektir
4.KnightOnline.exe ye tıklıyoruz aşağıya kodlar geliyor
5.Aşağı ya gelip Mutant yazanların hepsine ters tıklayıp Close handle Diyoruz
6. ikinci defa KnightOnlineyi çalışıtıroyruz Ve ÇiftKomuz Hazır Birini Exp Yaada pk Digerinide PAZAR CHARI kullanabilirsinizÇift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Smile

Resimli ANLATIM...
Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Wol_errorBu resim kucultulmustur. Buraya tiklayarak orjinal boyutuna cevirebilirsiniz.
Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Ciftko1go2
Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Ciftko2po2
Evet ArkADAŞLAR 2 KoYla Yetinmeyenler İçin 3.Sü

2.KoYu Açtıktan SONRA 3.SÜ İçin Tekrar 2.KO'nun MUTANT Larını Temizleyecez Aynı Yöntem Yani...
UNUTMADAN SÖYLÜYEYİM PCSİNE GÜVENMEYEN ARKADASLAR 3.SÜNÜ DENEMESİN SÖLEMEDİ DEMEYİN

Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Wol_errorBu resim kucultulmustur. Buraya tiklayarak orjinal boyutuna cevirebilirsiniz.
Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım Ciftko3iy7
alıntıdırrrrrrrrrrrrr

Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)
» Çoklu Knight Online Açma [Resimli Anlatım]
» Çoklu Knight Online Açma [Resimli Anlatım]
» 1751 Multi Clien Cift Knight Açma Cok Kolay.
» MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım)