BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)

YazarMesaj

Aktiflik :
 Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999 Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Right_bar_bleue

Deneyim :
 Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999 Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
 Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Right_bar_bleue

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Empty
MesajKonu: Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)     Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 9:33 am

Saygılarımla

8888 | UDP/UDP | UDP Backport
10020 | TCP/UDP | Karus Connections
10030 | TCP/UDP | Elmorad Connections
10040 | TCP/UDP | Battlefield Connections
15000 | TCP/UDP | Listening Port
15001 | TCP/UDP | Login Server
15100 | TCP/UDP | Game Server

Ethernet modem kullananlar burdan bilgi alabılırler tum modem markaları mevcuttur : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Resimli Anlatım

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 793x623 and weights 165KB.
 Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  3kv8

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 766x617 and weights 157KB.
 Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  4rt6

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 727x584 and weights 122KB.
 Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)  5ma2

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilgisayar Güvenliği [Port Kapatma] - Resimli Anlatım
» Çoklu Knight Online Açma [Resimli Anlatım]
» Çift Ko Açma 15xx+ ve 1708+ Resimli Anlatım
» Çoklu Knight Online Açma [Resimli Anlatım]
» Otomatik Port Açma Programı