BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım)

YazarMesaj

Aktiflik :
MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Left_bar_bleue998 / 999998 / 999MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Right_bar_bleue

Deneyim :
MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Left_bar_bleue998 / 999998 / 999MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Right_bar_bleue

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım)   MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 5:56 pm

MAC x86 Kurulum Resimli Anlatım - Echo Phr*

S.A Arkadaşlar hemen anlatıma geçiyorum.

alltaki resimde görüldüğü gibi -v komutunu yazıyoruz ki bu açılışın darwin (unix) ekranında olmasını ve açılıştaki mesajları görmemizi sağlıyabilmesi için arkadaşlar ;

Resim 1 :

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) 11244003ar0

Altta Gördüğünüz Ekranda StllRootDevice veyahutta başka bir hata almazsınız herşey yolundadır. bu sistem sizin bilgisayar’ınızı donanımsal ayarlarını config eder yani ayarlamasını uyumluluğunu inceler. 10 dakika civarında sürebilir bu işlem

Resim 2 :

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) 18028851om2

Alttaki Resimde ise Dil seçimi mevcut arkadaşlar , türkçe paketini daha sonra Apple.com dan edinebilirsiniz..

Resim 3 :

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) 44973525ot8

# daha sonra karşımıza gelen ekran’a hiçbirşey’e dokunmadan Continue ye basarak devam ediyoruz.

# Gelen ekranda üstteki Lang. sekmesinden tekrar English seçerek Continue ye basarak devam ediyoruz..

# Gelen Ekranda ise Agree butonunun işaretliyoruz.

burada Lisans sözleşmelerini kabul etmemizi istiyo.

Alttaki Resimde ise ; DiskUtility’e giriş yaparak OS-X’in yükleneceği diski formatlamak zorundayız. yani ilk defa yüklüyor iseniz formatlamadan diskleri görmezsiniz

Resim 4 :

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) 84066786sk9

Alttaki resimde ise disk’i ikiye böldüm. , eğer tek disk istiyor iseniz ; erase seçip disk’i biçimlendirebilirsiniz. biçimlendirme yaparken MAC-OS Extented seçeneğine tıklıyoruz. (Eğer diskinizi göremiyor iseniz ya mainboard’unuz uyumsuz bir sata kontrollere sahip yada bazı anakartlarda ikinci sata kontrollerler bulunduğundandır. diskiniz bu kontrollere bağlı olmaktadır.)

# şimdi ise osx86 Yükleyeceğimiz Disk’i Seçiyoruz..

# Karşımıza gelen ekran’da Customize diye bir buton var ona tıklıyoruz.. , Önümüze gelen ekranda Print D. , Additional F. , Language T. kaldırıyoruz eğer bunu yapmaz iseniz kurulum biraz uzun sürecektir.. isteğe bağlıdır bu durum ; bilginize. MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Wink Phr.

biraz alt’a doğru ise sürüm’ün versiyonu Packages yazmaktadır.

örn : 10.4.8 Packages gibi ona tıklıyoruz ve sizin PC ayarlarına göre Intel mi AMD mi oradan seçiyoruz.. gelen Seçeneklerden INTEL.SSE3.semthex seçebilirsiniz benim ki ona göre uygun olduğu için ; diğeri ise Loginwindow dur. bunu seçmek zorunda değilsiniz. daha iyi grafik arabirimleri sağlar.. girişte hoşgeldiniz mesajları vs. bilirsiniz işte yahu MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Smile

# Daha sonra ise Install Diyoruz , karşımıza ilk başta bir ekran gelicek ona " Skip " Diyiniz.

Checking your Installation DVD diye bir yazı çıkar.

daha sonra yükleme ekranı geliyor ve işlem devam ediyor. alttaki resim-->

Resim 5 :

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) 59628235ia5

alttaki resimde gördüğünüz gibi bilgisayar’ınızı yeniden başlatmanızı istiyo.

Resim 6 :

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) 61794464qb7

# gelen ekran’a ise Continue butonuna tıklayarak devam ediyoruz..

# tekrar gelen ekran’a Continue diyoruz..

# gelen ekranımızda ise bölgeyi seçiyoruz ,

Türkiye vs. yok amerikası , ingilteresi , dubai’si vs. gibi işte ya MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) Smile

# diğer gelen ayarladan klavyemizi , ülkeyi vs. seçiyoruz.

# Registration Information bölümü gelicek karşınızda

Resim 7 :

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) 63163808xo0

# daha sonra yeni bir kullanıcı oluşturuyosunuz ve done diyosunuz

SONUÇ :

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım) 76848662fl2

Selametle..

(Alıntıdır)

MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows 7 Kurulum (Resimli Anlatım)
» Windows 7 Ultimate FİNAL (TÜRKÇE) (32 BİT ) [ORİJİNAL][Resimli Kurulum Anlatımlı]
» SQL 2005 KuruLum , Kullanım [ ResimLi Anlatım ]
» KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]
» Sesi müzikten ayırma full İndir+Kurulum(Resimli Anlatım)