BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

ISLAK KEK Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

ISLAK KEK Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ISLAK KEK

YazarMesaj

Aktiflik :
ISLAK KEK Left_bar_bleue998 / 999998 / 999ISLAK KEK Right_bar_bleue

Deneyim :

Saygınlık :

Seviye :
ISLAK KEK Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ISLAK KEK Right_bar_bleue

ISLAK KEK Empty
MesajKonu: ISLAK KEK   ISLAK KEK EmptySalı Tem. 06, 2010 11:11 am

ISLAK KEK
1 su bardağı sıvı yağ
1 su bardağı süt
1 su bardağı şeker
3 yumurta
1 paket kakao
1 kabartama tozu
yağ*süt*şeker*yumurta*kakaoyu çırpıyosunuz*bu karışımdan birazını ayırıyosunuz büyük bir bardak yeterli*geri kalan kısıma un ekliyosunuz alabildiği kadar yani kek hamuru kıv¤¤¤¤¤ geleceği kadar unakoyup karıştırın*kabartma tozunu ekleyip tekrar karıştırın sonra bu karışımı tepsiye döküyosun tabi benim gibi tepsiyi yağlamayı unutmuyosunuzfırına verin 20 dk pişirin sıcak sıcak ayırdığınız karışımı üzerine dökün bukadar afiyet olsun. Ben dün yaptım ama yaktım aman siz dikkat edin kek çabuk yanıyo

ISLAK KEK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ISLAK HAMBURGER