BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Minor Combo Resimli Anlatım Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Minor Combo Resimli Anlatım Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Minor Combo Resimli Anlatım

YazarMesaj

Aktiflik :
Minor Combo Resimli Anlatım Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Minor Combo Resimli Anlatım Right_bar_bleue

Deneyim :
Minor Combo Resimli Anlatım Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Minor Combo Resimli Anlatım Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Minor Combo Resimli Anlatım Left_bar_bleue59 / 10059 / 100Minor Combo Resimli Anlatım Right_bar_bleue

Minor Combo Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Minor Combo Resimli Anlatım   Minor Combo Resimli Anlatım EmptyPerş. Mayıs 13, 2010 1:29 pm

Minor Combo

EN BASTAN SOYLEYEYIM MANA POTUNUZ 1920 OLACAK

Skill Dizişiniz Aşağıdaki gibi olmalı
Minor Combo Resimli Anlatım Combo1tr0
Combo Sırasında 2Elinizde Klavyede Olacak.. Aksi Taktirde Çok Zor.
Combo Sırasında Hangi Tuşlara basacağınızı Gösteren bir Resim Sırası İle..

Minor Combo Resimli Anlatım Combo2xi2
Genelde 1 v 1 de Kullanılır..Düşman'a Yaklaştık ve Sağ Elimizi Mause'den Çekip Klavyeye Yerleştiriyoruz..
x
Sağ Elimiz 5,6,7,8 Tuşlarına Sürekli basacak.. Hepsi Aynı anda Değil İşaret Parmağı, Sonra orta, Sonra yüzük, sonra Serçe; Mümkün Olduğu Kadar Aynı Anda basmayın Ama Çok Seri Olun.. Çünki Sizi Hayatta tutacak Olan Sağ Eliniz
Resimdeki Tuşlara basılacak 5,6,7,8xHem Mana basıp Hemde 3 Ayrı Yerden Minnor biri Sekse Diğeri Sekmicek..

Minor Combo Resimli Anlatım Combo3wg1
Sol Eliniz Atack Yapacak.! bir yandan Sürekli "R" ye basarken bir yandanda Atack'ı Yapıcak.. "Arada Light Feet'e basmayı UNutmayın"
Çok Sakin bir Şekilde F1 deki 3xSkilimizide Kullanacağız..

Minor Combo Resimli Anlatım Combo4nd2
Tabi bu Arada Sağ Elimiz Hiç Durmuyor Sürekli 5,6,7,8 Çalışıyor..
F1 deki 3 Skilimizde bittikten Sonra Hemen F2 Geçip Skillerimizi Vurmaya bæşlıyoruz..
Minor Combo Resimli Anlatım Combo5dl5
F2deki Skilleride Vurduğumuzda Hemen F3xGeçip Kalan Tek Skilimizide Vuruyoruz.Sonuncu Skilimizi Vurduğumuz andan İtibaren En Önce Açılacak Skiller Zaten F3 'ün 3.ve 4. Sırasında Sizi bekliyor Olacak..
Minor Combo Resimli Anlatım Combo6zs0

1 Saniye Ara İle Açılan 2xSkilimizde Vurduktan Sonra Hemen F1 Geçiyoruz.
F1 de Spike bizi bekliyor Spike vuruyoruz.Thrust Açılmış bizi bekliyor Oluyor,Onu vuruyoruz, Prince Açılmış bizi bekliyor Oluyor.böylelikle hiç beklemeden Skill Vurmuş Oluyoruz.

böyle Dewam Ediyoruz Taki Düşmanınız yada Siz Ölene Kadar..
Minor Combo Resimli Anlatım Combo4nd2
Tabi Sağ Eli hiç bırakmıyoruz..xİlk Zamanlar Sağ Elinize Krapmlar giricek Ama Alışıyor Zamanla..
Minor Combo Resimli Anlatım Combo3wg1

Eğer Ardream oynuyorsanız ve 3lü minor yetişmiyorsa Skill barlardan birer minor çıkarıp onların yerine skill koyun

not: biraz uzmanlık ister minor combo bilmeyen adam asasa hiç başlamasın bu oyunu bıraksın gitsin :ğ

Minor Combo Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oto Minör Combo Programı ( Tüm Patchlerde Çalışır )
» Rogue Minör Combo Utility [1810] Pk Show Yapın
» MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım)