BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Evin Yolu Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Evin Yolu Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Evin Yolu

YazarMesaj

Aktiflik :
Evin Yolu Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Evin Yolu Right_bar_bleue

Deneyim :

Saygınlık :

Seviye :
Evin Yolu Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Evin Yolu Right_bar_bleue

Evin Yolu Empty
MesajKonu: Evin Yolu   Evin Yolu EmptySalı Nis. 06, 2010 1:58 pm

Evin Yolu

Adam karısının kedisinden o kadar nefret ediyormuş ki, ne yapıp yapıp ondan kurtulmanın yollarını düşünüyormuş. Sonunda bir sabah kediyi arabaya attığı gibi evlerinin 20 blok ötesinde bi sokağa götürmüş, onu orda bırakıp doğru işe gitmiş... aynı akşam işten eve gelmiş, bir bakmış kedi evin bahçesinde karısıyla oynuyor. Kadın neşe içinde "Ayy bütün gün onu aradım" demis.. "ama akşamüstü bir baktım gelivermiş, evin yolunu nasıl da bulurmuş benim akıllı kedim" Adam tabi çok bozulmuş ama belli etmemiş.
Ertesi sabah yine kediyi arabasına atmış, bu sefer evin 40 blok ötesinde bir sokağa götürüp bırakmış yine işe gitmiş, akşam işten eve gelmiş bir de ne görsün, kedi salonda yine karısıyla yerlerde yuvarlanıyor.
Ertesi gün adam kediyi 60 blok öteye bırakmış, akşam gelmiş yine kedi evde. Sonraki gün 70 blok öteye bırakmış, akşam kedi yine evde.
Adam artık ertesi sabah kediyi arabaya koymuş, 90 blok öteye gitmiş, ordan köprü yoluna girmiş, ilk çıkıştan sağa dönmuş, ordan tekrar sağa dönmuş, 20 blok daha uzağa gitmiş, sola dönmuş, biraz daha gitmiş ve kediyi orda arabadan atmış...
Saatler sonra evin telefonu çalmış, adam karışını arıyor:
"Hayatım, kedi orda mi?"
"Evet... neden sordun?"
"Şunu telefona bi çağırsana... KAYBOLDUM..!"

Evin Yolu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İknanın 12 yolu
» 100 kalori yakmanın 100 yolu
» Zihni eğitmenin 8 kritik yolu:
» Harddisk'i SiLmenin En güvenLi yoLu