BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

XP KURULUM (Resimli)  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

XP KURULUM (Resimli)  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

XP KURULUM (Resimli)

YazarMesaj

Aktiflik :
XP KURULUM (Resimli)  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999XP KURULUM (Resimli)  Right_bar_bleue

Deneyim :
XP KURULUM (Resimli)  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999XP KURULUM (Resimli)  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
XP KURULUM (Resimli)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100XP KURULUM (Resimli)  Right_bar_bleue

XP KURULUM (Resimli)  Empty
MesajKonu: XP KURULUM (Resimli)    XP KURULUM (Resimli)  EmptyC.tesi Mart 12, 2011 9:14 am

XP KURULUM (Resimli)

XP KURULUM (Resimli)

Bazi arkadaslarimizin xp kurulumunu bilmedigini dusunerek bu dokuman i hazirladim.

Kuracaginiz xp nin suan itibari ile piyasada enson sp2 oldugunu dusunerek eger sp2 monte edilmis bir cd ile yaparsaniz cok verim alabileceginizi dusunuyorum.

Cd yi boot olarak actiktan sonra..
(eger hard disk bos ise formatlanmis ise ya da ilk satin alinmis ise otomatik olarak asagidaki islemler baslayacak),(eger hard disk te daha once kayitli bir isletim systeminiz var ise cd boot olunca karsiniza devam etmek icin herhangi bir dus a basiniz yazisi cikacak)

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall20yg

XP System imizi ve driverlerimizi tariyor. bu islem bitmemesi demek yada donmasi demek donanimda bir sorunumuz var demektir genelde ram uygun degilse bu islem sona ermez.

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall35jh

burdaki resimde enter a basip geciyoruz

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall40uy

burdaki resimde F8 e basip sartlari kabul ettigimizi belirtiyoruz

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall45bt

enter a basiyoruz

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall52al

burdaki resimde bazan eger hard disk iniz C:\ D:\ diye 2 parcaya yada 3 5 herne parcaya ayrili ise okadar hepsi gorukecek ve hangisine kurmamiz gerektigini secmemizi isteyecek eger D:\ ye kurmak istiyorsak klavye yon tusu ile D:\ nin uzerine gelip enter a basiyoruz. c:\ ise c:\ yi secip enter.

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall62fp
burdaki resimde ntfs mi fat32 mi hizli format mi normal format mi atmamiz gerektigini soruluyor. ben genelde ntfs ve hizli yi seciyorum tercih size kalmis. en altta systeminizi ntfs e cevirebileceginizi gosteren sik ve mevcut system imi tut secenegi (hangi system oldugunu bilmeyebilirsiniz hard disk in o sebeble o secenek orda) secip enter e basiyoruz.

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall81ga

suan format atiyor ve system dosyalarini yuklemeye hazir hale getirmeye hazirliyor.

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall96xq

xp miz yukleniyor.
kimsenin pek bilmedigi bir sirri veriyim size burda shift+10 tusuna basarak cmd ye ulasabilirsiniz task icin cmd de taskmgr yazmaniz yeterli.

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall104eo

burda dil secenekleri. xp niz zaten size uygun olan en iyi ayarlari yapacagi icin direk ileri (next) deyip gecin burayi.

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall113og

burda bilgisayariniza isim vermenizi istiyor

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall120tf

burda gecerli xp anahtarimizi giriyoruz.

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall131ze

burda bilgisayariniza isim vermenizi istiyor eger ag bilgisayari iseniz agdakilerden farkli bir isim vermeye ozen gosterin. isterseniz ayni anda administrator e de sifre koyabilirsiniz

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall141aq

saat yani yerel tarih ve saat ayarlariniz var, kendinize uygun olan yeri secin.

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall155wx

kurulum devam ediyor

XP KURULUM (Resimli)  Xpinstall163km

bileceginizi turlayin.
Not:Alıntıdır...

XP KURULUM (Resimli)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım)
» Windows 7 Kurulum (Resimli Anlatım)
» Photoshop Cs2 Kurulum Resimli Anlatım