BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Ayben - Disstortion Remix Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Ayben - Disstortion Remix Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ayben - Disstortion Remix

YazarMesaj
ßeчazKiη
Süper Moderatör

Süper Moderatör
ßeчazKiη

Aktiflik :
Ayben - Disstortion Remix Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Ayben - Disstortion Remix Right_bar_bleue

Deneyim :
Ayben - Disstortion Remix Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Ayben - Disstortion Remix Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Ayben - Disstortion Remix Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ayben - Disstortion Remix Right_bar_bleue

Ayben - Disstortion Remix Empty
MesajKonu: Ayben - Disstortion Remix   Ayben - Disstortion Remix EmptySalı Tem. 27, 2010 11:23 am

=ayben=

ben denedim oldu kızlar rap e gelebilir eledi boğdu görebilir
açıkara farkı koydum cep delik cepken delik kevgir misin be kardeşlik
beni süzebilecek süzgeç olmadı seni delebilir her şey zer geç bile kar
etmedi rap kutuyu ben açtım ben çıktım sen kaçtın ablandan ders al
rapimizin ömrü aynı yıl zira sen krişi dişle eşli pişli sonra kişne

berkemal asayiş kimim işte rap değilmi istediğin rap değilmi
beklediğin ben değildim özlediğin ama ben geldim rap herkesin harcı
değil ben pirim. ruhum aynı rapte atar kanım her daim plak çalar misali
kalbim strech atarken

dilim her bakıma hazır ve nazır gün sayar roka beat i yapar ben okurum rap sana dokunur ve sahne kurulur sahto

ayben ceza okur onu ucu sana dokunur burası bi rap okulu

(Nakarat)*2

Mic Check sagopa kajmer haydi gel both check bi gün bu rapi bırak
artık gerzek nedense her müziğin hep gevşek cezaya respect gerekecek.

=sahtiyan=

biraz ol kadir herkes sana inanır ilgin bol olur etraf çok yaranır hergün yeni sayfa açılır yapışır yere

kalebodur lan git menhankülü gibi bastım it tahtı gibi yaktım alice harika diyarı takılıp kaldım itin içinde

gezer ben elimde tel keser ama kan gelmez rap arda uçak bekler yalan demeçler gazatede eko dj mc yada her birisi

bi funk kişisel mc ye özel mesaj sayısal sözel kültürlüymüş vay jennifer lopez çal bu sefer dedim güzel hey dj

mic check naber al oldu herkes cengaver gözünü açtığın yerde biter bu defter eften püften krizler aynen kırıldı

insin kepenkler gelsin çelenkler yazdığım beatler yalan olan borcumu akıttığım dissler sana hayırlı işler

yetimhaneler yeni bebek bekler

(Nakarat)*2

=Crazy-T=

Pesimist duygularının hepsini kendine sakla ortaya atma.Dön hadi koş
hadi durma ve solla(solla)hadi yallah.Nedenini sorma aklını yorma
Crazy-T burda Rap yapmakta.Kendini topla koleranın koynunu kokla üstüne
hopla kolpa.Bi kerecik olsun

artık sen life performans
yoo.Ona buna yazdığın kelimelerin hepsi bence fuck damn.İnternet yolu
üzerinden indirdim ben parçalarını başka bi yerden bulamazdım bulacak
olsa almazdım.Paralar kıracan haa yok öyle yaama.Burnunu karna
dolduracan haa yok öyle dava.İstanbula ilk adımımı attığımda olacam
karşında rakip olucam rap yapıcam ceza benim hocam.Kaf kef sagopa kajmer
mic check both check gerçek rap bu işte seninki çok gevşek sek sek
sekerek acaba nereye gelecek özyavuz burası koca bir okyanus içinde
kaybolur yunus.

(Nakarat)*2

=ceza=

filozofmuş halt etmiş fars dili edebiyatından bahsetmiş otuzun biri olmuş katletmiş rap i sen gene hep 31

çek mic check mic check kontrol bir iki benim deli rap yaptığımı her beat inin hakkını verdiğimi en kötü beat l

eri bana verdiğini bilir yenilemiş gibi kendini taklit eder beni ve birilerini kestiğim beat ler kadar es gelsin

padişah olamadın mc değilsin şovmen abin mi satın almış yüz bin albümü bir günde yoksa sen mi gidip aldın

gömdüğün paralarla yuh be babalar gibi yürü koçum mc lik serbest stille başlayan bir dağa tırmanmaktır mc lik

kalpten beynine ve dile ulaşan bir cambazlıktır mc lik senin gibi playback yapanlardan hep uzak kalmaktır mc

lik ma ma ma ..... mic tır.

Ayben - Disstortion Remix
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayben - Rap Rap
» Ayben - Red Kit
» Ayben - Aşk Olsun
» Ayben - Rap Benim
» Ayben - Benim O