BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Ayben - Aşk Olsun Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Ayben - Aşk Olsun Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ayben - Aşk Olsun

YazarMesaj
ßeчazKiη
Süper Moderatör

Süper Moderatör
ßeчazKiη

Aktiflik :
Ayben - Aşk Olsun Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Ayben - Aşk Olsun Right_bar_bleue

Deneyim :
Ayben - Aşk Olsun Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Ayben - Aşk Olsun Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Ayben - Aşk Olsun Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ayben - Aşk Olsun Right_bar_bleue

Ayben - Aşk Olsun Empty
MesajKonu: Ayben - Aşk Olsun   Ayben - Aşk Olsun EmptySalı Tem. 27, 2010 11:17 am

Geri dönmek ister aynen beni geri al der aynı pis heryeri gönlüne sorarsan uslanmaz aşık olur onu kimse anlamaz

Kafası karışır hep tam serseri ona sorarsan aşkı tertemiz kalbine sermiş gül bahçesi o da aşk böceği bu bahçede

külkedisi

(Nakarat)

Her zaman aşık ooooo

Kalp kırmaya alışık oooo

Göz boyar hep karışık hıııımmm

Tekmeyi koy barışır wauuuu

Herkes aşk arar belayı bulur gerçek aşkı bulunca tedavi olur büyü sona erince kalp yanılmış olur.Yeni ba aşk gelin

cede merasim olur sözlerde yalan gözlerde dolan aşk denilen şeyi ben istemem aman kötü bi imajı var dillerde

dolaşan adı aşk olsun ki ben aşktan anlamam.

bir tek kalp var ask cok sever ask yalan ki ben aşktan anlamam.*2

Sinemaya gidelim konu aşk olsun.Şeker al bana ama adı aşk olsun.Gezmeye gidelim ama yer aşk olsun.Hadi çay içelim

ama şeker aşk olsun.Kalpli jelibon kutu kalpli çukulata ve kalpli ayıcık ayı kalbi yumuşatır.Kalbe giden yol

mideye uğrar.Yoğurun bu keki de kalbi yumuşasın.

(Nakarat)*2

Ayben - Aşk Olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayben - Rap Rap
» Ayben - Red Kit
» Ayben Kimdir?
» Ayben - İllegal
» Ayben - Adı Üsküdarlı