BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ?

YazarMesaj

Aktiflik :
Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? Right_bar_bleue

Deneyim :
Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? Right_bar_bleue

Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? Empty
MesajKonu: Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ?   Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? EmptySalı Tem. 27, 2010 8:55 am

evet arakdaslar herkez dünyayı konuşuyor bakalım sizler biliyormusunuz ilk başta eski sunucumuz (bende dahilim) hldm.agmerkezi.com sunucusu bu sunucu pro server olmuştur ama sonradan kapandı Sunucu clan maçları vs ve en iyilerin olduugu 1. lik yarışmasından geçiyor

Geçen maçın 1. si genel bölüm olarak 150 adam vurma 35 kere ölme ile Diaster die hatırlıyorum kendisine süper maus takım seti ve muhteşem bir pc kasası verildi die biliyorum verilen sistemler sadece half life ve counter icin dizilmiş setler gerçekten en uçtan bile basedeki adamın jarjör deiştirme sesini bile duyabilirsiniz

işte Dp Gaming ile en iyi counter oyuncusunun sohbeti arkadaslar sohbet alıntıdır çünkü sohbeti ben yapmadım Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ? Icon_smile

DP Gaming :

Selam Timuçin .. Herkes senin oyun için yaratıldığını düşünüyor Adrenaline Gamer , Fifa , Counter Strike , PES , Solitaire Showdown .. Her oyunda bu kadar başarılı olmanın sebebi sence nedir ?

xylm :

Selam cs için dersen sanırm yıllardır doğru yolu izleyerek oynamam diyebilirim. Sadece oyuna girip takım bulup oynamakla olacak iş değil. Diğer oyunlar ise sanırım doğuştan gelen bi yetenek.

DP Gaming :

Peki Counter Strike denilince akla her zaman Dark Passage geliyor. Dark Passage denilince de sen. Takımın gidişatı şu an senin açından nasıl gözüküyor? Biliyoruz ki bir oyuncu değişikliği yaşadınız. Bu değişikliğin takım üzerinde etkisi nasıl ve yeni giren Doğukan "prostar" Erel için ne düşünüyorsun.

xylm :

Şu an beklediğim düzeyden daha aşağılardayız, Türkiye'de neredeyse girdiğimiz her turnuvayı kazanmamıza rağmen çok iyi olduğumuzu düşünmüyorum. Sonuçta bizim hedefimiz Türkiye değil, Türkiye'deki turnuvalar sadece bizim için yurtdışındaki turnuvalara hazırlıktır

Doğukan a gelirsek kendisi çok yetenekli fakat daha çok çalışması gerektiğini düşünüyorum. bireysel yeteneklerinin yanısıra takım oyunu konusunda kendini geliştirmesi lazım.

DP Gaming :

Peki Yurtdışında başarı elde etmek için sence ne yapmamız gerekiyor? Herhangi birşey yapılacaksa bunu yapıcak tek takım Dark Passage.Bu takımın kilit ismi olarak sence eksiklerimiz neler?

xylm :

Yurt dışında başarı elde etmek için yurt dışı internet çıkışlarının düzelmesi bence yeticektir bunun içinde bizim yapabileceğimiz birşey yok. ne kadar çok yurt dışına turnuvaya gidersek gidelim, yabancı takımlarla antreman yapamadıktan sonra başarı çok uzakta kalır.

DP Gaming:

Peki biraz özel hayatında inelim Çoğu kişi bilmiyordur. Bu sene üniversiten bitiyor. Mezun olduktan sonra geleceğin hakkında bir plan yaptın mı ? Eğer planın varsa Dark Passage bu planların neresinde kalıyor?

xylm :

Kaynak: Wardom [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Evet kısmetse mayıs ayında bitiyor hemen ardından askere gitmeyi düşünüyorum eğer gidersem planlarım arasında dark passage sanırm olamıcak, ama gitmezsem iş hayatına atıldktan sonra ne kadar zaman ayırabilirm oyuna bilemiyorm şimdiden.

DP Gaming :

Counter Strike'a profesyonal olarak başladığın dönemden beri hep zirveye oynayan takımlarda yer aldın. WoL , ft , DGTH , CESK.IST ve DarkPassage. Bu takımları başarılı olmasınında hep başrol oynadın. Bu kadar başarıyı yaşayıp nasıl hala ilk gün ki gibi motive olabiliyorsun. Çoğu oyuncu bunu yapamaz. Hep formda olmanın sırrı nedir?

xylm :

Counter Strike a ilk başlayan kimse zirveye oynayan takımlarda oynayamaz.Şu anda Türkiye'de bunun anlaşılmamasından dolayı istikrarlı takım sayısı oldukça az. Turnuvalara katılan takımların çoğu yeteri kadar emek harcamadan direk gelip bizi yenebileceklerini düşünüyorlar. Şunu anlamaları lazımki tepeye çıkmak için gerçekten çok çalışmak ve istikrar lazım.

Sorunun cevabına gelirsek, sanırım kazanmayı seviyorum. oyundan eskisi kadar zevk almıyorum belki ama kazanıyorum buda motive olmama yeter
Kaynak: Wardom [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

DP Gaming :

WCG 2006'da gruplardan çıkarak son 16'ya kaldınız. O turnuvada takım içinde nasıl bir atmosfer vardı? Turnuvaya gitmeden birbirinizi nasıl motive etmiştiniz?

xylm :

O turnuva gerçekten iyi hazırlanmıştık neredeyse hergün lan dan ve internetten antreman yapıyorduk aslına bakarsan beklediğimden kötü oyunadık orada, yabancı takımlara karşı biraz daha tecrübemiz olsaydı o zaman daha iyi bir derece yapabilirdik.

DP Gaming :

Gelelim Venza'ya. Takımın kaptanı olmasının dışında onu bu kadar özel yapan sence ne ? Yıllardır bu takımın değişmeyen tek parçası ve bence değerinin bilinmediğini düşünüyorum. Onunla oynamak nasıl bir duygu ?

xylm :

Bu takımın buralara gelmesinde ertuğ nun gerçekten büyük emeği var. Maçlarda çok adam vurmuyor gibi gözüksede yaptığı çok kritik hamlelerle maç kazandırabiliyor ve kesinlikle tam bir takım oyuncusu. Dark Passage ın bir cs takımından çıkıp kurumsallaşması tamamiyle onun eseridir. Şundan kesinlikle eminimki ben artık ilgilenmiyorum bu takımla dediği an Dark Passage sadece bir cs takımı olarak kalır ve bir farkımız olmaz. Ayrıca beraber oynarken bu kadar eğlendiğim birisi daha olmadı. Bana olan güveninide bilmek beni ayrıca motive ediyor.

DP Gaming :

Peki Setup Bilişim(Adeks) Dreamhack'i aldı ve elemeler Şubat ayında başlıyor. Turnuvaya nasıl hazırlanmayı düşünüyorsunuz bir plan program çıkardınız mı ? Daha önceden edindiğin tecrübelere dayanarak bizleri nasıl bir turnuva bekliyor sence ?

xylm :

Henüz belli bir program hazırlamadık. Hepimizin okulunun tatile girmesiyle antremanlara daha çok zaman ayırabileceğiz. internetten yaptığımız antremanlar dışında ekstra bir hazırlık yapacağımızı düşünmüyorum.

Zaten bizim tek amacımız şu an için yurt dışı turnuvalarına katılmak. Setup Bilişim(Adeks) in dreamhack elemesini Türkiye'ye getirmesi gerçekten sevindirici umarım sorunsuz olur. Turnuva gidişatı açısındanda, turnuva bittikten sonrada

DP Gaming :

Röportajımızın sonuna gelmekteyiz Timuçin son olarak miktarı bir hayli fazla olan hayranlarına söylemek istediğin birşeyler var mı ?

xylm :

Bizi sevenler zaten desteklemeye devam ederler onlara birşey söylemek istemiyorum ama bizi sevmeyenler en azından köstek olmaya çalışmasınlarda keyfimiz kaçmasın.

Not

Bu adam counter oynarken 1 serverde aralıksız 2 gün vs yaptıgını hatırlıyorum gerçekden Counteri sevdigini anlıyabilirsniz bir okadar da iyi oynuyor girdigi her takım da 1. seçiliyor ama Türkiye dışındaki arkadaslar gerçekten süper dier konuda verdiigm gbi Khrystal KabaL Spawn Morgan gbi efsane oyuncular oyunu bıraktı ama Onun gbi oynuyan takım arkadasları hala devam ediyor umarım başarılarına devam edersin xylm

Hiç düşündünüzmü türkiyenin en iyi counter oyuncusu ve half life oyuncuları kim ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter Strike 1.5+Half Life
» Half Life Seven Co-Op
» Half Life 2 Episode Two [Rip]
» Half Life Jumbot
» Half-Life 2: Rock 24