BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler

YazarMesaj

Aktiflik :
 gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999 gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  Right_bar_bleue

Deneyim :
 gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999 gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
 gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  Right_bar_bleue

gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  Empty
MesajKonu: gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler     gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 3:40 pm

evet GTA SA ta 30 tane korkunc yada supriz seyler oldugu acıkladnı, mesela KOCAAYAK,Los Santos ta her hangi bir ormanda geceleyin,ama cok nadiren gorebilirsiniz,yine Las VENT. ta THE'Big ear' da saat 24-2 arası Radio-x dinlerseniz ufo gelir.Annenizin mezarına giderseniz nadiren hayaletler cıkıyor,(yerini bilmiyorum) aynı zamanda,sanırsam LS ta VİNEWOOD yazısının arkalarındaki seri katilin mezarına bakarsanız cıglıklar duyarsınız...geceleyin kasabaya giderseniz zombi gormeniz mumkun...ama bunların hepsi NADİREN CIKIYOR,ben gormedim duydum...ve bunlar gercek...
-----

gerçekten inanılmaz Zaten böyle Bir oyunu sadece Rockstar yapabilir değilmi
Adamlar Gözlemlediğime göre Almışlar Vice City'yi Haritayı büyültmüşler ve Ayrıntı ekleyerek San andreas Adıyla piyasaya sürmüşler
Saç kestirmedir Ev soymadır Dövme yaptırmadır Uçak kullanma kursları Dövüş Kursları boks-kung-fu vs vs Sonracıma bisiklet kullanımı yemek yemek Çete kurmak Denizde Yüzmek DAlıp Deniz anaları yunuslar yengeçler görebilmek
Vücut çalışmak Ve bazı RPG öğeleri Skill geliştirme isabet konusunda dövüş konusunda ve tabi birde bunlar yetmezmiş gibi Bu güzel Sırları Oyuna dahil etmek Gerçekten İnanılmaz Mesela Ormanda Koca Ayak Aramak Gibi Maymun Adam Yakalamak'ki gerçekten Nadiren olan olaylar nebileyim ya sizlere bunları anlatıyorum çünkü Dün gittiğim cd'cimde San andreas oynanıyordu Ps2'de ve Baktım Bir anda Arabaların Modellemeleri Aynı 3 ve vice city'deki gibi bir özen yok gene Kutu gibi Jeep'ler Kutu gibi Arabalar Bir özen yok Sonra gitti çarptı biyere Yine kaporta Kağıt parçası gibi hop koptu ve süzülerek Yere düştü Motor Yerine yine bir Kutu koymuşlar Acayip baştan sağma sonra çıktı arabadan falan Yumruk attı bikaçkişiye Aynı nane yani nebileyim arkadaşlar Otobanda-sokaklarda-caddelerde kullanılan yol texture'u 3'dekinin aynısı Ve grafik bakımındanda bir değişiklik göremiyince Bir anda kendimi tutamayıp Bu harika oyuna "Offf Ben ilk defa şimdi görüyorum oyunu Fakat Çok büyük Süküthayale uğradım dedim Cd'cide Çıkardı cık yok be okadar iyi değil yani nebileyim pek okadar iyi değil" deyince Umutsuzca 1 sene bunumu bekleyeceğimi düşündüm Karmaşık birşey aslında Yani Sizce Gta San Andreas Mükemmel bir oyunmu Başka Firmalar bu oyunu yapamazmı Çokta zor olmasa gerek Birde sanırım Her eve girip hırsızlık yapamıyoruz neyse sonra çıktım cd'ciden eve giderken Dedimki kendi kendime ulan yuh san andreasa Beyenmedim kötü dedim ne acayip ya üstelik tapardım bu oyuna diye pişmanlık duydum fakat Sonrada Ulan dedim ama eylülde çıkınca alıcakmıyım ? Eh tabiki alacağım Herşeyden evvel bir klasik mutlaka Arşive eklenmesi lazım bidefa yinede oynamaya değer süper bir oyun işte diyerek kendimi teselli ettim ? bilemiyorum ya garip düşünceler içersindeyim sonrada elimde Lotr Battle For middle earth ile evimin yolunu tuttum umutsuzca kafamda soru işaretleriyle bunları yazdım çünkü Sizleri seviyorum oynasana.com'un yani sanane.com'un benim için yeri çok ayrıdır...

maymun adam
 gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  Monkey2
pek net deyil ama

koca ayak
 gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler  DSCF09876

koca ayğın bir fotosuu

alıntıdır

gta san andrteasda inanamayacağınız şeyler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilinmesede Olacak Şeyler