BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu

YazarMesaj

Aktiflik :
Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu Right_bar_bleue

Deneyim :
Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu Right_bar_bleue

Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu Empty
MesajKonu: Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu   Başkan Adnan Polat Açıklamalarda Bulundu EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 2:07 pm

Başkan Adnan Polat, Mecidiyeköy'deki kulüp binasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Transfer konusundaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Adnan Polat, konu hakkında şunları söyledi: ''Taraftarlarımıza, camiamıza şunu söyleyebiliriz; Galatasaray'ın ihtiyacı olan transferler yapılacaktır. Ancak medya baskısı veya taraftar baskısı hızında yapmayacağız bunu. Biz ekonomik ve teknik şartları uygun olan sporcuları arzu ettiğimiz şekilde transfer etmeye çalışıyoruz. Yarın bile bir transfer olabilir.''
Adnan Polat, yaptıkları yönetim kurulu toplantısında, öncelikli olarak son günlerde başkan yardımcısı Yiğit Şardan hakkında basında yer alan haberleri görüştüklerini ifade ederek, şunları kaydetti: ''Burada Yiğit arkadaşımıza yönelik aslı astarı olmayan, tamamıyla karalamaya yönelik bir haber çıkmıştır. Galatasaray Kulübü'nde Yiğit Şardan, yapmış olduğu işlerle kendi şirketlerinin nüfuzunu da kullanarak, milyonlarca lira para kazandırmıştır. Bu konuda tüm yönetim kurulumuz hemfikirdir. Bu konuyla ilgili daha detaylı açıklamayı, Perşembe günü basın toplantısında yapacağız. Biz Yiğit Şardan'ın yaptığı işlerin tamamının arkasındayız, bu böyle bilinmeli.''
Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel'in, Galatasaray Futbol A.Ş. yönetiminden istifa ettiğini bildiren Polat, ''İstifasını Cuma günü benim ofisime iletti. Ben dün görebildim, ancak gazetelerden okudum. Bu konuyla ilgili detaylı açıklamayı da basın toplantısında yapacağız'' diye konuştu.
Başkan Adnan Polat, Galatasaray'da önemli değişimlerin yaşandığını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Galatasaray'a şu an çamur atmaya çalışanlara medyanın fazla itibar göstermemesini istiyorum. Galatasaray'da şu anda ciddi, devrimsel şeyler oluyor. Birleşmenin aşamasındayız, stadın bitme aşamasındayız, Galatasaray'ın anayasasının yeni şeklini uygulama aşamasındayız. Birçok işler yapılıyor. Tabii ki transferler de yapılacak, zamanında bitirilecek ama lütfen bizi rahat bıraksınlar. Bizi eleştirmek isteyenler de lütfen belli değerlere, etiklere saygı göstererek yapsın.''

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fransa'da başkan gitti!
» Kastamonuspor'da Levent Başkan ile yola devam
» Facebook'ta kediyi kesen kız bulundu
» Kadınları Anlama Formulü Bulundu
» Lag sorununu Çözümü bulundu(Teleport