BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Fikra_adi: Temel Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Fikra_adi: Temel Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Fikra_adi: Temel

YazarMesaj

Aktiflik :
Fikra_adi: Temel Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Fikra_adi: Temel Right_bar_bleue

Deneyim :
Fikra_adi: Temel Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Fikra_adi: Temel Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Fikra_adi: Temel Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fikra_adi: Temel Right_bar_bleue

Fikra_adi: Temel Empty
MesajKonu: Fikra_adi: Temel   Fikra_adi: Temel EmptyPerş. Mart 18, 2010 3:25 pm

Temel Tursun'a bir gun bilmece sorar: - Agactadir,saridir,oter -Tursun kanarya der -Hayir bilemedun -Peki nedur? -Hamsidur da -Ula hamsi agacda olurmi? -Baglamisum da -Hamsi sari olurmi? -Boyamisum -Peki hamsi oter mi? -O da sasirtmacasidur da
Temel ile Dursun iki tane at almislar Fakat devamli karistiriyorlarmis Hangisi kimin ati belli degil O yüzden Temel'in aklina bir fikir gelmis ve atin bir tanesinin kuyrugunu kesmis - Dursun da ona inat diger atin kuyrugunu kesmis - Temel bu sefer atin bir tanesine boya ile isaret koymus Dursun'da ona inat ayni yere ayni boya ile diger ata isaret koymus Bakmis ki boyle olmuyor Temel Dursun'a : - " Ha Tursun bak bu boyle olmayacak Beyaz at benimki, siyah at da seninki olsun"
Temel ailesi sokakta yururlerken, Temel yerde muz kabugu gormus, - Ha usaklar Tikkat edun, pirazdan yine tusecaguz, demis
Birgün Temel esegiyle köyüne dönerken yolda gördügü elma bahcesindeki elmalardan tatmak ister Bahceye girer ve eseginin üstünde kolayca eristigi elmalarla bir güzel karnini doyurur Tam ayrilacagi sirada bahce sahibi ikisini de görür ve yakalar Önce bir güzel esegi döver, ardindan da Temel'i pataklar Dayaktan sonra dayanamayan Temel sorar : - Tamam tövdün, anladik ta sana pirsey sormak isteyrum! - Sor bakalim - Neden önce beni degul de esegi dövdün ? - Seni önce dövseydim esek kacardi da ondan !
Temel ise girmisAybasinda maasini alinca ne gorsun,zarfda 100 lira fazladan varmisTemel hic sesini cikarmamis,parayi guzelce harcamisSonraki ay,zarfda 50 lira ek bulmusHemen mudure cikmis ve demiski: -Mudur pey bu nedur? -Ne nedir?der mudur -Maasimdan 50 lira almissinuz,pen poyle seyu asla kabul etmem -Iyi tamamda gecen ay sana 100 lira fazladan verince niye sesini cikartmadin? -Penum presipumdur daima ilk hatayi af ederum
Temel ucakta seyahat ediyormus,ucak dusmusTemel'de bir agacin ustune dusmusAgacin altinda bir hoca namaz kiliyormus -Allahim lutfen dualarimi kabul etlutfen kabul et Temelde agacin yukarsindan: -Etmem etmem demis -Aman etmesen etme,nasil olsa abdest almamistim
Temel askere gitmis Mutfakta calismaya baslamis Fakat Temel mutfaga her girdiginde buzdolabina selam veriyormus Bir gun komutan sormus : "Niye buzdolabina selam veriyorsun" Temel cevap vermis : -"General Electric"
Temel kahvede kumar oynuyormusTam kaybetmek uzereymiski kalp krizi gecirip olmusCemal'de Fadime'ye haber vermek icin kosup eve gelince,nefes nefese kalmis Fadimede'de bilmeye calismis, -Ula Cemal,Temel kahvedemidur? -Hee yenge -Kumar mi oynayu? -Hee yenge Kayipmi edeyu? -Hee yenge -Cok mu kayup edeyu? -Hee yenge -Geberir insallah -Onu da etti yengecugum
Temel karanlikta yururken onunde siyah yumusak bir sey gorurEller agzina goturur ve koklar Kendi kendine soylenir, Ula az daha kopek bokuna basaydum
Bi gun Dursun Temel'in yanina gelmis ve "Temel cebimdeki bilyelerin sayisini bil ikisini de sana verecem" demis Temel:"uc"
Temel Dursuna soruyor: -Ula Dursun sen oruclu oruclu kac hamsi yersun? Dursun: -Valla 100 tane yerim Temel: -Olur mu ula ilk hamsiyi yediginde oruc bozulur diger 99 sayilmaz Neyse Dursun bunu kafaya takiyorO da yine yolda gordugu Idrise soruyor: -Ula Idris sen oruclu olarak kac hamsi yersun? Idris: -Valla 50 tane falan Temel: -Ula 100 tane yeseydun saa birsey anlatacaktum
Iki karadeniz takimi: Rizesporla Sinop mac yapiyorlarmisO esnada stadin yanindan bir tren geciyormusSinoplular trenin dudugunu hakemin bitis dudugu zannetmislerVe sahayi terketmislerKalan 85 dakikada Rizespor da gol atamayinca mac 0-0 berabere bitmis
Temel'le Idris'in canlari ilmis ve stadyuma gitmisler Atletler kosarken aralarinda su konusma geçmis: -Ula, bu usaklar niye kosayi? -Biri birinci gelecek, madalya alacak -Peki öbürleri niye kosayi?
Dort kisilik bir egitim ucagi karadenizde mezarliga dusmus Lazlar 80 ceset cikarmislar ve olu sayisinin artmasindan korkuyorlarmis
Arkadasi Karadenizliye sormus: -Yalnizken kendi kendine konusma huyun var midir? -Ben kendi kendime konusmam, demis karadenizliAdami gözümün önüne getiririm, öyle konusurum
Simdi efendim bizim Karadenizli vatandaslarimizdan birisi (yani Temel) oldukca siddetli bir ishale yakalanmis ve hastaneye gitmisTabii ilk muyaneyi yapan doktor bakmis ve hemen dahiliye bolumune sevketmis Is bu ya bizimki her nasilsa evraklar karisip dahiliye yerine piyatriye yatirilmis O da pek ne oldugunu anlamamis ya Aradan soyle 1-2 hafta gecince sevki yapan doktor piyatri bolumunde bir arkadasini gormeye gitmis tam cikiyormus ki bizim Temel orada -- Yahu , demis sen ne ariyorsun burada - Bilmeeeeem beni buraya yatirdilar -- Eeeee n'oldu? ishalin gecti mi bari? -- Yok canim ayni hizda devam ediyor ama artik kafama takmiyorum !
Temel'e bir ise girmek icin saglik raporu lazim olmus Gitmis tam tesekkullu bir hastaneye Epey bir muayeneden sonra doktor sormus - Kulaklarinizdan yada burnunuzdan bir ayetiniz var mi? diye - He ya, demis Temel Ozellikle fanilami cikarirken cok zorlaniyorum
Temel Eskisehir'den Ankara'ya gidecek bir trene binmis Karsisindakine nereye gittigini sormus,Istanbul'a gittigini ogrenince, -Teknoloji ne kadar celisti,ben burada oturayrum Ancara'ya,sen carsumda oturaysun Ustanbul'a cideysun
Kaptan Pilot Temel telsize var gucuyle bagiriyordu : - Ula, sag motor bozuldu Duseyrum, duseyrumMeydey duseyrum Kule duseyrum Kule hemen cevapladi : - Mesaj anlasildi Yerinizi bildirin, yerinizi bildirin Temel gayet ciddi : - Pilot kabini, ondeki sol koltuk, pilot kabini, ondeki sol koltuk
Karadenizlinin birisi bara girmis 'barmen bey' demis,'limonsiz tekila' Barmen:Beyefendi limonumuz kalmadi kusura bakmayinportakalsiz versek olur mu?
Karadenizde iki isci tarlada calisirlerken uzerlerinden bir ucak geciyor biri yukariya bakarak: -Bak Temel ucak geciyor Oteki hala isiyle mesgul: -Ula Dursun elleme gecsin
Temel binanin altinci katindan düsmüstü Hemen etrafina bir kalabalik toplandi ve Temel'in üzerine egilip sordular: -Ne oldu? Temel zorlukla konustu: -Vallahi pilmiyorum Ben de simdu keldum

Fikra_adi: Temel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temel İle Rus Kadın
» Temel ve Maymun
» temel ile papağanı
» Temel İle Fadime
» temel ile fadime