BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Need For Speed Pro Street Ön İnceleme  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Need For Speed Pro Street Ön İnceleme  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Need For Speed Pro Street Ön İnceleme

YazarMesaj

Aktiflik :
Need For Speed Pro Street Ön İnceleme  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Need For Speed Pro Street Ön İnceleme  Right_bar_bleue

Deneyim :
Need For Speed Pro Street Ön İnceleme  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Need For Speed Pro Street Ön İnceleme  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Need For Speed Pro Street Ön İnceleme  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Need For Speed Pro Street Ön İnceleme  Right_bar_bleue

Need For Speed Pro Street Ön İnceleme  Empty
MesajKonu: Need For Speed Pro Street Ön İnceleme    Need For Speed Pro Street Ön İnceleme  EmptyPaz Tem. 04, 2010 12:26 pm

EA Games, ünlü yarış oyunu Need for Speed serisinin yeni oyununu duyurmasıyla geri sayım başladı.
Yeni bir oyun, yeni yollar, yeni arabalar ve yeni yarışlar. Özellikle yarış oyunları arasında ayrı bir yeri vardır bizim için Need for Speed serilerinin. Son dönemlerde Test Drive Unlimited gibi birçok alternatif oyun çıksada, gece yarışlarına dokunan başarılı bir yapım çıkmadı diyebiliriz. Üstelik bu türde (gece yarışları) kendini belli edebilen doğur düzgün bir rakibide olmadı Need for Speed'in. Şimdi ise yeni bir oyun geliyor, içinde sokak yarışlarını barındıracak olan, tabi yine bize Most Wanted oyununu hatırlatacak olan bir oyun geliyor olacak. Oyunlar arasında beni en çok hayal kırıklığına uğratan tek bir oyun vardı oda Most Wanted. Haberler gelmeye başladıkça yeni bir NFS Underground oyunu geliyor zannetmiştim ancak sonradan anladım ki klasik NFS oyunlarına benzeyen, hatta Hot Pursuit'e daha çok benzetebileceğimiz bir oyun geldi karşımıza. Şimdi ise Need for Speed: ProStreet yolda. Yaklaşık iki gün önce yayımlanan tanıtım videosu ve videoda yazan tarih ile bizleri dahada çok meraklandıran oyun bakalım neler içerecek. Öncelikle oyundan büyük bir ilgi ile söz etmiyorum. Çünkü bu gelecek oyun ne Underground ne de Carbon tarzı olacak. Zaten yayımlanan tanıtım videosundan anlaşılmıştır.
Need for Speed: ProStreet, anlaşıldığı kadarıyla Most Wanted benzeri bir oyun olacak gibi görünüyor. Ancak ortalıkta değişen çok şey var. Birincisi oyun en son teknoloji ile donatılmış olacak ki zaten bunu videodanda görmüşsünüzdür. İkincisi ise oyunda eski NFS oyunlarında bulunmayan hasar modellemeleri bulunacak. Aslında eski oyunlarda bulunmamasının tek bir nedeni var oda arabaların lisans meselesi. Dikkat ettiyseniz son üç GTA oyunundada hemen hemen her arabada hasar modellemeleri bulunuyor ancak hiçbiri tanıdığımız veya bildiğimiz araba markaları değil. Bu yüzden lisans sorun olduğundan ya arabalar lisanslı olup hiç hasar almayacaklar, yada arabalar lisansız olup hasar alabilecekler diye gidiyordu. Ancak videodan anlaşıldığı kadarıyla lisanslı bu arabaya hasar modellemesi eklenebilmiş. Bunun nedeni demek oluyor ki EA Games, araba lisanslarını almayı başarmış. Eğer oyun beklediğim gibi çıkmazsa veya beklediğiniz gibi çıkmazsa, oyunu almak için beni zorlayacak olan tek seçenek bu olabilir.
Tanıtım videosunda en çok dikkatimi çeken şeylerden bir diğeri ise videonun çok detaylı olarak hazırlanmış olması. Video çok uzun olmasa bile hazırlanan grafiklerin detaylarının bukadar fazla olması bile yetiyor. NFS oyunlarında en çok hoşuma giden seçeneklerden biride oyunda gezme seçeneği. Most Wanted oyununda bu çok iyi yansıtılmıştı oyuna. Yarış bittikten sonra sonuçların olduğu tablodan başka birşey gelmiyor önümüze ve bulunduğumuz yoldan aynen devam ediyor oluyoruz. Zaten oyunda en bol yaptığımız işlerden biride gezmek oluyor.

Bu tür yarış oyunlarının en sevdiğim özelliklerinden biride lisanslı oyun müzikleri. Oyuna kattıkları bambaşka bir havayla oyunu dahada oynanabilir hale getirebiliyorlar. Ayrıca oyundaki modifiye seçenekleri hakkındada bir bilgi verilmiş değil ancak tanıtım videosunda; araç boyandı, kaplamalar değiştirildi... gibi yazılar bulunuyordu. Eğer böye olursa ProStreet'de de modifiye seçeneği olabilir, zaten olmalı ancak hatırlarsak Most Wanted'da çok kısıtlı olarak bulunuyordu. Ayrıca Most Wanted'da sokak yarışları ve polislerden yaptığımız kaçışlarla ilgiliydi. ProStreet ise bana Most Wanted'ı çok benziyor gibi geldi. Umarım oyun Most Wanted kadar sınırlı olmaz araç modifiye konusunda.
Oyunun senaryosu hakkında hiçbir bilgi yok. Açıklanan tek şey adındanda anlaşıldığı gibi sokak yarışları olacağı. Videoda açıklanan tarihte yani Kasım 2007'de piyasada olması bekleniyor Need for Speed: ProStreet. Ayrıca oyun PC, PS3, Xbox360, Wii, PS2, PSP ve NDS sistemlerine çıkacak. Ancak hangi sistemde grafiklerin kalitesi daha yüksek olur şimdiden tahmin etmek zor. Son dönemlerde PC oyunculuğunu öldürmeye çalışan PS3 ve Xbox 360 için yeni bir şans daha mı geliyor, yoksa PC için büyük bir devrim niteliği kazandırabilecek bir oyun mu bilinmiyor ancak bol modifiyeli bir yarış oyunu arıyorsanız ProStreet sizi hayal kırıklığına uğratabilecek gibi görünüyor.
Türü: Yarış
Yapımcı: EA Games
Yayıncı: Electronic Arts
Çıkış Tarihi: Kasım 2007

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Need For Speed Pro Street
» Need for Speed Pro Street - RELOADED
» NEED FOR SPEED PRO STREET Tek Link
» Need for Speed: Pro Street - RELOADED 4.68 GB