BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]

YazarMesaj

Aktiflik :
Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Right_bar_bleue

Deneyim :
Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Right_bar_bleue

Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Empty
MesajKonu: Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]    Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  EmptyPaz Haz. 27, 2010 7:20 pm

İLk Önce 705 Mb'lık Dosyamızı İndirelim.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

705 Mb'lık Dosyanın Şifresi : mcncc.com 'dur

2 . Navicat Bunu Gm Yapmak İçin Ve Server NPC'lerini Editlemek İçin Kullanacksınız.

Şimdi Üsteki 2 Dosyayı İndirdikten Sonra Allta Verdiğim Video'yu İndirin Ve İzliyerek Yapın...Video 128mb Ama %100 Yaparsınız.Navicat'ta Hata Alanlarda İndirip İzliyebilir...

Video'da;

* Hamachili Server Kurmak

* Navicat'ta mysq Hatası Çözümü

* Karakterinizi GM Yapmak

* Portmap Ayarı...

Video'yu İndirmek İçin : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Server'a Başka Birlerinin Girebilmesi İçinde Port Map 1.6

Server'nızın NPC'Lerini Türkçeleştirmek İstiyorsanız.

Server'nıza Hazır Editlenmiş Npc İstiyorsanız .

Resim :

Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 883x320.
[url=http://oyuncum.forumotion.com/metin2-f10/metin-2-server-kurmak-resimli-anlatim-altin-konusabt-t265.htm#]Enlarge this image
Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  3269[/url]

Arkadaşlar Kullanımı Çok Basittir. Dikkat

Server'ınza Panel [Site] Kurmak İçin :

Xampp : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Panel [Site] Sayfası Download : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

xammp Anlatım: xampp İçinde ''htdocs'' Dosyasını açın

Resim 1:

Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1440x900.
[url=http://oyuncum.forumotion.com/metin2-f10/metin-2-server-kurmak-resimli-anlatim-altin-konusabt-t265.htm#]Enlarge this image
Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  3392[/url]

dosyayı açtıktan sonra içindeki herşeyi silin ve indirdiğiniz panel'deki dosyaları içine atın

Resim 2:

Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1440x900.
Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  3451[/url]

Sonra Conn'daki İp numarasını değiştirin ve kendi hamachi ip numaranızı yazın

Resim 3:

Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]  3501[/url]

Metin 2 SERVER KURMAK [RESIMLI ANLATIM +ALTIN KONU+SABİT]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» private server kurmak isteyenler sabit ip yapımı
» private server kurmak isteyenler sabit ip yapımı
» Mu Online Server Kurmak [ANLATIM]
» metin 2 15 altın öğüt kesın okuyun
» Metin2 Hamachi Server'e Nasıl Girilir.!!(Resimli Anlatım)