BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Bedava Sro Bot --SroKing    Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Bedava Sro Bot --SroKing    Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bedava Sro Bot --SroKing

YazarMesaj

Aktiflik :
Bedava Sro Bot --SroKing    Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Bedava Sro Bot --SroKing    Right_bar_bleue

Deneyim :
Bedava Sro Bot --SroKing    Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Bedava Sro Bot --SroKing    Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Bedava Sro Bot --SroKing    Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bedava Sro Bot --SroKing    Right_bar_bleue

Bedava Sro Bot --SroKing    Empty
MesajKonu: Bedava Sro Bot --SroKing    Bedava Sro Bot --SroKing    EmptyPaz Haz. 27, 2010 3:28 pm

öncelkle sunu belirmek istiyorum bedava bir bot olmasına ragmen kesinlikle sbot gfibi paralı botlardan eksiği yoq fazlası bile var bu botun anlatımınıda yapıcam resimli olarak

NOT:Yeni kullanıcılara 10 saat bedava
NOT: Ve Her Salı Günü 10 Saat bedava
NOT: Geriye Kalan gunlerde Paralı
Ben sorumluluk kabul etmem BAN acısından ama Yemin ediyorum 65den 70 lwewelw kadr kastım 7 ayda kullandım baska carlkarda vs dayımda oynuyor oda kuıllanıyor yengemde kullanıyor herkez kullanıyor... 7 aylık kullanım sürem içinde hiç BAN almadım buyrun artk linkleri vereyim;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
RESimli BOT anlatımınıda bu Bölümde acıklayacafım
Tesekkurler..
NOT: Bu Bot her Silkkroad salı gunu update atıgında Kendini guncellemektedir buradan güncellenen versiyonları indire bilirsiniz:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bedava Sro Bot --SroKing
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SroKing free bot kullanım kılavuzu [RESİMLİ]
» Bedava WarRock İtemleri - Resimli Anlatım
» %100 Bedava Sms Atma
» Bedava Power Up Store
» Anket: Bedava çarlar