BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM] Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM] Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM]

YazarMesaj

Aktiflik :
LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM] Left_bar_bleue998 / 999998 / 999LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM] Right_bar_bleue

Deneyim :
LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM] Left_bar_bleue998 / 999998 / 999LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM] Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM] Right_bar_bleue

LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM] Empty
MesajKonu: LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM]   LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM] EmptySalı Haz. 15, 2010 8:04 pm

bu yontemi kendi laptop umda yapıyorum ve sıfır kasma. oyun super akıyo:

ACER Aspire 5520
Windows Vista Home Premium
AMD Turion(tm)64 X2 Mobile Technology TL-64
4,00 GB RAM
NVIDIA GeForce 8600M GS 512mb

ve oyuna girmeden Önce yaptıklarım

1.Görüntü Ayarları:

2.Nvidia 3D Görüntü Ayarları:

3.Parlaklık Ayarı: görüntü performansını artırır

4.ve Laptopun pilini çıkarıp Şarja takıp oynuyorum

şimdilik oyunu En dusuk ayarlarda oynuyorum ve bunları yaptıktan sonra kasma "sıfır"

anlatım ve resimler bana aittir...

yararlı bilgi oldugunu düşünüyorum ve konuyu açacak yer bulamadım...

LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LAPTOP'larda GTA IV kasma sorununa son [ÇÖZÜM]
» VİSTADA START SORUNUNA ÇÖZÜM
» GTA 4 Ekran Sallanma Sorununa Çözüm
» NFS: Shift'in Kapanma Sorununa Çözüm
» Character %99 Kalma Sorununa Cözüm (Tek Konu)