BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items

YazarMesaj

Aktiflik :
Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Right_bar_bleue

Deneyim :
Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Right_bar_bleue

Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Empty
MesajKonu: Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items   Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 1:21 pm

Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items 94943288

[SIZE="5"]HighClassTR v6.2 DataBase[/SIZE]

Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Bar003y

[SIZE="5"]YENILIKLER[/SIZE]
5K NP Alti Krallık için OY Atamaz
%90 Usko Ardream veya CZ (59 veya 83)
Seri "R" Fix
Warrior 70 Skill FiX
Sc Silip Basma Fix (1000-1500-2000)
Legend Armor (+10) Cz Görev ile
NPC den 101 NP Alinir 15GB ile

[SIZE="5"]0 DB (03.EKIM.2009 - 18:30) [NP SIFIRLANDI][/SIZE]

Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Bar003y

[SIZE="5"]SOACS Anti-Hile Sistemi Mevcuttur.
%100 Usko Rebirt & Pathos Glove's Mevcuttur.
[/SIZE]

Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Ma9wuxg

[SIZE="6"]IP : 88.255.173.44[/SIZE]
[SIZE="6"]IP : login.highclasstr.net[/SIZE]

Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items Ma9wuxg

[SIZE="4"]7/24 Online VDS[/SIZE]

59 lvl Full +10/+5 (1705) Usko Itemli Baslangic
Her Job Esittir (Rogue-Mage-Warrior-Priest)
Upgrade %100
Drop Rate %100
83/1 Exp
Usko 83 Skilleri Eklidir
Mage 75 Fix Calismaktadir
101 (NP) ile Baslama
+60 Oto Master
100 KARELI SYMBOL
100 KARESIZ SYMBOL
OTO GRADE 1
Rock KarTopu Arrow Okçular Bowlar Fix
Rental Item Fix (Item Kiralama)
Savaslar Fix (Sorunsuz)
Warder ve Keeper Kesince Notice Geçiyor
Usko Krallik Seçimleri
Prize Event Fix
GM Relog NP 100/100
Pod, Mana Sinirsiz 1 Tane Alin Yeterlidir
Delos Savasi Haftada 1 kere (Pazartesi)
Usko CZ Aktif
Ronark Momument Eklidir
FT Fix Canavarlar Doguyor (60-83)
70 Görevi Ekli +10 1 Kerelik (70-83 lwl)
Skiller Özenle Hazirlanmistir
Her Itemin Upgrade Olmasi

ALINTIDIR

Tanıtım Başlığı:Ardream+Cz|Usko Rebirth+Pathos|HighClassTR|83 Skills|Krowaz Items
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ●USKO Rebirt & Pathos ♦ Promax-Network ♦ Legend Armor ♦ 83 Skills ♦ Krowaz Items
»  Usko Moradon Usko LvL İtem ZorLugu Bifrost Krowaz Andream Dark Land Herşey Mevcut
» [Orj.Usko Ardream Server] [Orj.Soacs V30 ] [Semboller Boşta] [Yeni Server] [Hile 0>>
» 59 Ardream Db 1.de 1k np Koş(Turknet Ardream) OrjinaL Saoc v29 Koruma
» Rebirth Patch