BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım? Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım? Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım?

YazarMesaj

Aktiflik :
İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım? Left_bar_bleue998 / 999998 / 999İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım? Right_bar_bleue

Deneyim :
İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım? Left_bar_bleue998 / 999998 / 999İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım? Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım? Right_bar_bleue

İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım? Empty
MesajKonu: İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım?   İnternet bağlantım gitti ne yapmalıyım? EmptyPerş. Haz. 10, 2010 4:47 pm

Bu yöntemleri sırayla kullanın.Diyelim bağlantınız gitti ama neden?

1.Modeme reset atın.

2.Kullanıcı isim ve şifreyi doğrulayın.

3.Modem bilgisayar arası kablo ile modem telefon arası kablolarını kontrol edin

4.Splitterdaki kabloları doğru taktığınıza emin olun.Eğer varsa yeni bir splitter ile değiştirin.

Splitter bozuk olabilir.

5.Bilgisayarım>Aygıt yöneticisinden ethernet kartı sürücüsü yüklümü kontrol edin.Değilse hata vermişse yeniden yükleyin.

6.Ethernet kartınız onbord değilse (ki pci için olanı tavsiye ederim) başka bir yuvaya takın.Ekran kartının hemen altındaki değilde iki altındaki bunun için iyidir.

7.Internet Protokolu (TCP/IP) elle verilmiş ip yada dns varsa otomatiğe alın.otomatikse elle girin.

8.Bunların dışında arıza varsa telefon hattınızın kablosuçürümüş yada eskimiştir.Yeterli sinyali iletemediği için bağlanamazsınız.

9.Yeni yerel ağ bağlantısı kurmayı deneyin.Bazı virüsler deaktive yapabilir.

10.Spliteter bozuksa telefonun ahizesini açık bırakın bir müddet daha bağlanır.

11.[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] den bu programı indirip taratın.

12.[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu ayarın doğru olmasını sağlayın

13.[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden Winsock Reset işlemi için bir program indirmenizi isteyeceğim bu TCP/IP ve Winsock ayarlarinizi yenileyecek.bunuda

deneyin

14.Faturayı ödediğinize emin olun.

15.Hala ve hala bağlanamazsanız TTneti yada smile adsl i arayın 4440375 - 02124443375 (Smile)

alıntıdır

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3'ü gitti 3'ü kaldı
» Geçti Gitti
» Delgado gitti geldi mi?
» Fransa'da başkan gitti!
» Ümit Karan gitti!