BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım )

YazarMesaj

Aktiflik :
(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) Left_bar_bleue998 / 999998 / 999(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) Right_bar_bleue

Deneyim :
(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) Left_bar_bleue998 / 999998 / 999(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) Right_bar_bleue

(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) Empty
MesajKonu: (C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım )   (C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) EmptyPerş. Haz. 10, 2010 4:45 pm

(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) 82vmfrl

Programın yüklü olduğu dizini açıp yapıştırıyoruz.

(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım ) 8b9l36p

Onaylama penceresinden evet seçeneğini seçiyoruz.

Böylece (c)rack ile programımızı full yaptığımızı görüyoruz.

Çok Kolay Bişey Bilmeyenler Mutlaka Öğreninin.

NOT: Kafanız karışmasın diye söyleyim.(C)rack yapacağınız zaman (c)rack klasörünün içinde sadece exe dosyası olması gerekmez.Siz (c)rack klasörünün içindeki tüm dosyaları kopyalayıp gereken yere yapıştırınız.

Alıntıdır..

(C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım
» 80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım]
» Windows 8 Hızlı Kapatma Kısayolu Nasıl Yapılır Resimli Anlatım
» 80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım]
» Sp-Farm nasıl yapılır [Anlatım]