BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin2 Marşı Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin2 Marşı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Metin2 Marşı

YazarMesaj

Aktiflik :
Metin2 Marşı Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin2 Marşı Right_bar_bleue

Deneyim :

Saygınlık :

Seviye :
Metin2 Marşı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Metin2 Marşı Right_bar_bleue

Metin2 Marşı Empty
MesajKonu: Metin2 Marşı   Metin2 Marşı EmptySalı Haz. 08, 2010 5:13 pm

METİN2 MARŞI Korkma, bitmez envanterimdeki 200lük kırmızı potlarYatmadan çöl haydutu kesen tek savaşçım.O Chunjo nun yıldızıdır parlayacak!O Chunjo nundur , o benim Chunjo mundur ancak!Ks yapma, kurban olayım ey ksci sura Kahraman savaşcıma bir gül ne bu ateş hayaleti bu karanlık korumaSana olmaz giden explerimiz sonra helal Hakkıdır, kdpsi yanan savaşçımın dolunayBen 1 lvlden beri tek kastım tek kasarımHangi ksci bana ks yapacakmış ? Şaşarım!Ork reisi gibiyim, gelen geçeni yatırır, çoşarımToplarım slotları 2.köye sığmam, taşarım.Chunjo sarmışsa çelik zırhlı EdileeBenim şamanımın göğsü gibi serhaddim var. Hava kılıcı yapsın korkma nasıl böyle bir Chunjo yu yatırır? 'Edilee!' dediğin tek dişi kalmış canavar?Savaşcım Chunjo ya Jinnoluları uğratma sakınSiper et ateş hayaletli suraları dursun bu hayasızca akınDoğacaktır sana va'dettiği günler GmninKim bilir belki bayramda belki yılbaşında Bastığın yerleri '1.köy' diyerek geçme, tanı!Düşün altındaki binlerce vsde yatanı.Sen savaşcı oğlusun, incitme, yazıktır, gmyiVerme, bütün ülkeleri alsan da bu cennet Chunjo yuKim bu cennet Shinsoo uğruna olmaz ki feda?Expler fışkıracak toprağı sıksan, expler!Zırhımı, silahımı, bütün envanterimi alsın da Hudâ,Etmesin tek Chunjom dan beni dünyâda cüdâ.Vasiyetim senden istediği ancak şudur:Değmesin şamanımın göğsüne Edilenin nâ-mahrem eli! Bu hava kılıçları ki saldırıları kasmanın temeli Ebedî Chunjo mun üstünde benim inlemeli.O zaman kdple ile bin kombo yapar -varsa- taşım. Her ateş hayaletinden kritik boşanıp yerde yatışım Kalkar asil bir şekilde yatan savaşcım O zaman surayı belki keserim !Dalgalan sende Chunjo nun bayrağı gibi savaşcım!Olsun artık giden explerimin hepsi helâl.Ebediyen sana yok surama yok vsde yatmakHakkıdır, tek kasmış, savaşçımın expler,Hakkıdır,kdpsi yanan savaşçımın dolunay!
alıntıdır:yazılan ve eklenen şeyden sitemizin ilgsi yokturdur.

Metin2 Marşı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstiklal marşi 10 kita açiklama
» 18 Mayıstan Sonra Calısan Yeni Metin2 Hilesi 1.4 metin2 Hack
» Metin2 Multihack Selector 4.0 Orjnal Metin2 Hilesi indir
» Metin2 Multihack Selector 4.3 Orjinal Metin2 Hilesi indir
» Metin2 Multihack Selector 4.1 Orjinal Metin2 Hilesi indir