BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin2 Pazardan 0 yang a item alma Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin2 Pazardan 0 yang a item alma Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Metin2 Pazardan 0 yang a item alma

YazarMesaj

Aktiflik :
Metin2 Pazardan 0 yang a item alma Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin2 Pazardan 0 yang a item alma Right_bar_bleue

Deneyim :
Metin2 Pazardan 0 yang a item alma Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin2 Pazardan 0 yang a item alma Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Metin2 Pazardan 0 yang a item alma Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Metin2 Pazardan 0 yang a item alma Right_bar_bleue

Metin2 Pazardan 0 yang a item alma Empty
MesajKonu: Metin2 Pazardan 0 yang a item alma   Metin2 Pazardan 0 yang a item alma EmptyPtsi Şub. 15, 2010 3:32 pm

Arkaşdaşlar şimdi Bir pazarda +9 dolu var adam mesala 10 yada 12 m koymus
Şimdi Onu 0 yanga almak için onu Onu Satan pazarın ustune tıklayın dolunay +9 basili tutun yukarıda depo yazio onun yaninda x var ona basin yani kapayin ama dolunay halan basılı tutulu dolunay basılı dursun sonra Başka bir Pazara Tiklayin Sonra O pazari kapayin dolunay halan basili tutuonuz sonra doluyu enwentere koyun orda yazçiak Dolunay Kılıcı +9 0 yang yazcak evet hayir dicek ewt dieceksiniz ve alicaksiniz Ben Bunla 4-5 tane dolu aldim +9 daha da alçam Yeni ögrendim Alin Size düpe işte
arkadaşlarım +0 yang almak için degil sadece 0 yang almak için kullanıcaz
UFAK BİR TAVSİYE
Bu Hile Pack Atmayıp Rski Pack te Kalanlara Özel Pack Atanlar Eski Pack Bulun bir Yerden çok sÜPER bişi herşey 0 yang
BAKŞA BİR TAVSİYE
1 yanga item alma
arkadaşlar şimdi 1 yanga item alma hilesini göstereceğim şimdi konuya geçiyorum arkadaşlar bir adamın elinde sizin beyendiğiniz item var bütün itemler olabilir yani adama diyruz bunu bana satarmsın diye adam satarım derse adamla ticeriti açıyoruz adam diyor 1 m dolunay diyor siz 1 m yazıyorsunuz envanteri açıyoruz hemen aşağıda kaç paranız oldu yazıyor oraya tıklıyruz ordan elimize 1 yang alıp hani item satıyruzya Oraya adAm tam kabule basarken 1 yangı kendi ticaret yerimize 1yangı koyuyoruz 1 yanga 1 DOLUNAYsahip oluyoruz.
SON DAKİKA GÜNCELLEMESİ
12.6.2009

alıntıdır.Denenmedi

Metin2 Pazardan 0 yang a item alma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Pazardan 0 yang a item alma
» Metin2 Oto Yang Toplama YENİ !!!
» Metin2 Pazardan İtem Çalma Hilesi
» Metin2 Oto Yang & İtem TopLama
» Pazardan 0 Yanga İtem Çekmek Buyrun İçeri:)