BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Pazar Bugu Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Pazar Bugu Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Pazar Bugu

YazarMesaj

Aktiflik :
Pazar Bugu Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Pazar Bugu Right_bar_bleue

Deneyim :

Saygınlık :

Seviye :
Pazar Bugu Left_bar_bleue59 / 10059 / 100Pazar Bugu Right_bar_bleue

Pazar Bugu Empty
MesajKonu: Pazar Bugu   Pazar Bugu EmptySalı Mayıs 18, 2010 10:42 am

Bilmiyenler için yazıyorum;

Yeni bir bug keşfettim belki bilenler vardır.Pazarı dolaşırken birden bir Rebit elixir staf gördüm fiyatı 20 m' idi parayı aldım adamla konuştum tam elixiri alicam adam pazari kurdu.Ben dc yedim.Tekrar oyuna girdim bir baktım +1 Elixir Stafmiş.Sonra düşündüm bu tür durumlarin bug oldugunu nasil anlarim diye. Sonra +1 Elixir stafin atackinin 85 olduğunu rebitin daha fazla olduğunu farkettim.kısacası rebit itemler alırken atackina dikkat edin.

Gördüğüm başka bir hilede maradonda magic avrilin oralarda bus satan elemanlar genellikle 2.5m ye satilan buslari 12.5 - 22.5 gibi vs fiyatlara tezgahin sol tarafian koyuyorlar busun ustuen tikaldigimizda 2.5m gozukuyor alirkende dikaktsizlikle onaylarsak alimi adamdan kazik emis oluyoruz.Bu hiledende kurtulmak icin ya itemi sectigimzde itemi almak istiyormusunuz derken onaylarken ya fiyata dikkat etmek. Ya da itemin ustuen geldiğimizde maouseyi itemin kenarlarina dogru tutarak diğer rakamlarida görmek.

Pazar Bugu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pazar ola hayrola
» Şampiyonlukta Kritik Pazar
» Ko Pazar Flooder V3.0, Madem Xtrap Yok..pach 1715
» G1 Gizli Soru Bugu Var Dikkat!.
» Platinium Premium Bugu ! 1827 Patch !! ÇALIŞIYOR VİRÜSSÜZ !