BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı

YazarMesaj

Aktiflik :
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Right_bar_bleue

Deneyim :
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Left_bar_bleue59 / 10059 / 100Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Right_bar_bleue

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Empty
MesajKonu: Dxt Editor İle Pelerin Yapımı   Dxt Editor İle Pelerin Yapımı EmptySalı Mayıs 18, 2010 10:39 am

1. Adım: Öncelikle (15xx) Cliendin İtem Klasorunden cloak_basic.dxt Buluyoruz Ve Kopyalayıp Dxt Editorun Klasorune Yapıştırıyoruz

Resim:
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm1si2
2.Adım : İlk Olarak Programı Acıyoruz Ve File/open e Tıklıyoruz Ve Kopyaladıgımız cloak_basic.dxt i Seçerek Aç a Basıyoruz.

Resim:
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Wol_errorBu resim kucultulmustur. Buraya tiklayarak orjinal boyutuna cevirebilirsiniz.
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm2ps0
3.Adım : İlk Olarak File Daha Sonra Save Diyerek Kayşımıza Çıkan Pencereden Kaydedecegimiz Dosyaya Bir İsim Veriyoruz Okendisi Bitmap Olarak Kaydedecektir .

Resim:
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Wol_errorBu resim kucultulmustur. Buraya tiklayarak orjinal boyutuna cevirebilirsiniz.
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm3vf4
4.Adım : Kaydettigimiz Doyaya Sagtuş Tıklayarak Düzenle Diyoruz

Resim:
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm4ax4
5.Adım : Resimin Üzerinde Oynama Yaptıktan Sonra İsmin Degiştirmeden Kaydediyoruz

Resim:

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm5om1
6.Adım : Kaydettigimiz Dosyaları File/open diyerek Tüm Dosyaları Secicegiz ve Kaydettigimiz Dosyayı Acıyoruz.

Resim:
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm6pg8

7.Adım : Son Olarak Daha Sonra File/...... Die Bişi VAR xD Ona Basıp Masa Üstüne Cloak_basic.dxt olarak kaydedip clientin item klasorune atıyoruz.

Resim:
Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm7sq7

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"""(Ç)Alıntıdır"""

Not:: Unutmadan söyleyeyim. cloac ile başlayan dosyalar pelerindir. weaponlar silahtır...

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şefaf Pelerin Simgesi Yapımı
» pelerin sembolleri
» Trance4EveR | Inventory Editor
» INVENTORY EDITOR EXTREME v1.0
» Feridun Andaç, (doğum. 27 Temmuz 1954 Erzurum) Yazar, editör.