BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

At Görevini Uzatma Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

At Görevini Uzatma Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

At Görevini Uzatma

YazarMesaj

Aktiflik :
At Görevini Uzatma Left_bar_bleue998 / 999998 / 999At Görevini Uzatma Right_bar_bleue

Deneyim :
At Görevini Uzatma Left_bar_bleue998 / 999998 / 999At Görevini Uzatma Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
At Görevini Uzatma Left_bar_bleue100 / 100100 / 100At Görevini Uzatma Right_bar_bleue

At Görevini Uzatma Empty
MesajKonu: At Görevini Uzatma   At Görevini Uzatma EmptyPaz Mayıs 16, 2010 9:28 am

Arkadaslar ben eskiden gladiatus oynuyodum 43 lvl de bıraktım orda yaptıgım bir hile vardı.Bilgisyarın ileri alarak sefere falan cıktıgımda süreyi kısaltıyordum.Bunu metin2 de deneyeyim dedim.40 lvl çar banlanmadan önce . İlk önce bu hile Lisan Yüzügü olanlarda yani 40 lvl ve üssü için bir hiledir şimdi Lisan yüzügünü üstünüze alıyosunuz sonra sağ köşeden bilgisayarın saatini 1 sene geri alıyorsunuz ve metin2 ye yeniden giriyorsunuz.Bi baktınız süresi 29 olan yüzügün süresi 1 sene olmus yani o yüzügü bir oyun senesi daha kullanabilirsiniz ve bu hilenin çöüzümü yoktur ama DİKKAT eger bilgisayarın süresini ileri alırsanız yüzük kaybolur hem bu hileyi at görevindede kullanabilirsiniz mesela 30 dk lık ögrevi 1 saat yapabilirsiniz İsterseniz 1 Senede Yapabilirsiniz ...

At Görevini Uzatma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» At Görevini Uzatma
» Hun Bow görevini yapamayanlar içeri