BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin

YazarMesaj

Aktiflik :
Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin Right_bar_bleue

Deneyim :
Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin Right_bar_bleue

Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin Empty
MesajKonu: Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin   Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:32 pm

Metin2 Cheat Engine Programı indir
Metin2 oyunu'nu client üzerinden oynuyoruz. Oyuna girerken server bilgisayarımıza karakterimizle ilgili bilgiler yolluyor ve zaman zaman güncelliyor.
Biz bu değerleri bulup değiştireceğiz. mesela attack speed 100 iken 20000 yapabiliriz.
Peki bunu nasıl yaparız.
1-) Oyuna giriyoruz. daha sonra cheat engine'i açıyoruz. aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bilgisayar iconuna tıklıyoruz
Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin 156005c5baf40ff51a327f1c34f2975b_1262356683
2-) metin2.bin'i seçiyoruz ve attach process butonuna basıyoruz. Resimdeki gibi
Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin 7620801ce585cd9e81c796975db9092a_1262356768
3-) Burada değer arıyacağız mesela saldırı hızımız 100 ise aşağıdaki gibi ilk olarak 16256 olan değerleri arıyacağız. First scan a basıyoruz.
Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin D0096ec6c83575373e3a21d129ff8fef_1262356826
4-) Bulduğumuz değerlerin sayısını azaltacağız. Ben burada elime ok alarak attack speed i artırıyorum başka itemlerle de yapılabilir. Next scan a basıyoruz.
Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin 4e6fa7f5d52347d9ae4521baf17ad8ee_1262356904
5-) Değeri bulduktan sonra ilk olarak aşağıdaki listeye ekliyoruz. ( Resimde görebilirsiniz.) Bunun için değeri seçip kırmızı oka basın.
aşağıdaki listeye aldıktan sonra sağ tıklayın change recordu seçin oradan da value yi seçin.
değeri yavaş yavaş artırın belli bir sınırı geçerseniz oyundan atar. Sınıra yakın bir değer bulduktan sonra hep aynı değeri verebilirsiniz.
Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin 87afaa3930ceb6695c12155adf9c2a52_1262356953
Kesinliklen virus yoktur linkler sagladır indirmek icin alltaki linke tıkla indir

DOWNLOAD LİNKİ: Metin 2 Cheat engine indirmek İcin tıkla
PROGRAMI İNDİRMEK İCİN BURAYA TIKLA İNDİR

Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Cheat Engine Programı indir Resimli Anlatım Virus Yok herkes indirsin
» Metin2 Bot Seti 20 Adet Bot Programı indir Virus yoktur
» Metin35 - Hile [Resimli Anlatim][%100 Sorunsuz][Metin2 35 Hile] Virus Yok
» UHARC/GUİ programı ile oyun riplemek (Resimli anlatım)
» Metin2 Cheat Engine 5.5 İNDİR