BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım]

YazarMesaj

Aktiflik :
Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] Right_bar_bleue

Deneyim :
Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] Left_bar_bleue59 / 10059 / 100Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] Right_bar_bleue

Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım]   Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] EmptyCuma Mayıs 14, 2010 4:16 pm

Merhaba Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi Knight Online Patchleri Auto Olarak Launcher'dan Girince Yükleniyor. Ama Bazende Tam Sonunda Takılıp Kalıyor ve Bu Duruma Sinir Oluyoruz Çoğumuzda Bu Sorun Var. Şimdi Ben Bunu Size Kendi Elinizle (Manuel Olarak) Atmayı Göstereceğim

Knight OnLine Orginal Patch'lerini Sakın Başka Biryerden İndirmeyin İçinde Trojan Gibi Şeyler Çıkabilir.. Aşağıdaki Verdiğim Link Knight OnLine'ın Orginal Patch Sitesidir! Ordan Rahatça İndirebilirsiniz

Patchleri İndirmek İçin Aşağıdaki Link'e Gireceksiniz. Daha Sonra Hangi Patch'de Kaldıysanız Ondan Sonraki Patch'leri Sonuna Kadar İndirmeniz Lazım.

Link ; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şimdide İndirdiğimiz Patch'leri Nasıl Oyuna Kaydedeceğimizi Resimli Şekilde Anlatacağım

Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] 56546_1_122_366lo
Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] 56551_2_122_559lo
Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] 56561_3_122_599lo
Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] 56568_4_122_421lo
Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] 56573_5_122_306lo
Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım] 56579_6_122_553lo

alıntıdır

Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım]