BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli)

YazarMesaj

Aktiflik :
Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Right_bar_bleue

Deneyim :
Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Right_bar_bleue

Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Empty
MesajKonu: Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli)   Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) EmptyÇarş. Mayıs 12, 2010 3:38 pm

İlk önce bu tılsımı gidip marketimizden alıyoruz Yani potcudan. Sonra tılsımımızın üstüne tıkladığımızda bize sorular sorar hepsine tmm diyince tılsım kaybolur. EE hiçbirşey olmadı diyorsanız hemen üzülmeyin çünkü bir kere yatmanız lazım. Yatıp kalkmışsanız Birde bakmışsınız Karakterin cinsiyeti erkekse kadın,Kadınsa erkek oluyor. Not:bu tılsımı kullanmak için Leveliniz 50veya üzeri olması lazım. Yalnız dikkat cinsiyetinizi Sadece 3 günde 1 değiştirebilirsiniz. Saygılarımla.
Tılsımın Resmi

Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Cinsiyet

Adım Bir Tılsımı Okudum
Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Cinsiyet1
Sonra Çarı Yatırdım Etkili olması için
Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Cinsiyet2
Sonra Çarı Kaldırdım Ve Sonuç
Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli) Cinsiyet3

Longjuyt2 Cinsiyet nasıl değiştirilir? (Resimli)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows 8 DNS Nasıl Değiştirilir
» Geri Dönüşüm kutusunun ismi nasıl değiştirilir?
» EP Nasıl Alınır? resimli
» Nero İle CD'ye Nasıl Veri Çekilir? ( Resimli )
» Ticket Nasıl Atılır-(Resimli Anlatım)