BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

1527 oto kutu toplama Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

1527 oto kutu toplama Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

1527 oto kutu toplama

YazarMesaj

Aktiflik :
1527 oto kutu toplama Left_bar_bleue500 / 999500 / 9991527 oto kutu toplama Right_bar_bleue

Deneyim :
1527 oto kutu toplama Left_bar_bleue500 / 999500 / 9991527 oto kutu toplama Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
1527 oto kutu toplama Left_bar_bleue59 / 10059 / 1001527 oto kutu toplama Right_bar_bleue

1527 oto kutu toplama Empty
MesajKonu: 1527 oto kutu toplama   1527 oto kutu toplama EmptyÇarş. Mayıs 12, 2010 3:02 pm

sonra MSN koxp kurun alınsize dc olmayan kutu toplayan koxp. ayrıca bu programı yapan arkadaşa başarılarının devamını diliyorum.

KOROOTKIT:
SUPPORT XP SERVICE PACK 2.
NO VISTA SUPPORT.

FILE:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ==Bu oto kutu programı
FILE(AUTO POT):
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Buda OTO pot yaması bu dosyayı eskisiyle değiştirin

ASLINDA KULLANILCAK SEVIYEDE DEGIL.TEST AMACI ILE VERMSITIM.
MADEM LINK VERMSINIZ KULLANISINI ACIKLAYAM.
RESIMDE GOSTERILDIGI GIBI. DLL YUKLEYE BASCAKSINIZ KnightOnLine.exe SECEKSINIZ OYUNA GIRINCE OTO KUTU ACIK ZATEN.

NOT: DIGER BUTONLARA BASMAYCAKSINIZ(SADECE DLL YUKLEYE BASCAKSINIZ)
CTRL+F11 GIZLE CTRL+F12 GOSTER FORM

HATA SEBEPLERI:
1. XP TEST EDILDI SADECE (SERVICE PACK 2) BASKA WIN VERLERINDE CALISMAYA BILIR.
2. MALESEF VIRUS PROGRAMLARI ILE CAKISA BILIR BENDE KASPERY DISABLE DIP GIRIYORUM.
3. KnightOnLine.exe SECMELSINIZ VE TAMEMEN ACAILMSI LAZIM PC KILITLENE BILIR.

AYRICA RESET PROBLEMI BEN YASMADIGIM ICIN VE DONANIM VE WIN VERINIZI BILMEDIGIM ICIN BIRSEY DIYEMIYCEM.
KASPERY HARICI FARKLI VIRUS PROGRAMLARI ILE DENEMEDIM. VIRUS YADA BIR KORUMA PROGRAMI ILE CAKISIYOR OLA BILIR(FREWALL VS.)
ÇALIŞAN SISTEMLER ILE KENDINIZKINI KARSILASTIRIN

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RaR Şifresi= sensizolmuyor.org

alıntıdır..

1527 oto kutu toplama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 CoMBo 2.1 ( oto atack oto skil kutu toplama )
» 1527 bütün ok skilleri seri ve manasız
» 1531 oto kutu
» Mail Toplama Programı piyasada yok
» Metin2 Oto Yang & İtem TopLama