BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak

YazarMesaj

Aktiflik :
Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Right_bar_bleue

Deneyim :
Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Right_bar_bleue

Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Empty
MesajKonu: Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak   Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak EmptySalı Mayıs 11, 2010 3:44 pm

Arkadaşlar şimdi 1.84 çalışmadığı için daha sonra 2.5 ile anlatıcam o yüzden konuyu kilitliyorum ama kısa bi süre sonra yepyeni bir şekilde anlatıcağım için sabitlerden indirmiyorum kolay gelsin hepinize : )
Dosyanın Şifresi:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaşlar sizlere otomatik exp ve yang kasmayı anlatıcam. Aslında bunu yapan çok ama dc yiyebiliyoruz, bende çok dc yedim ve bunun çözümünü buldum. Şimdi bu hilemizi 4 programla yapıcaz programlar:
1-M2 Multi Hack 1.84 (beta)
2-Ultimate-Hack
3-Auto Balık Toplama
4-Metin2 Bot v1.2
Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Programlisttc4
Tarama Sonuçları:

Not: Nod32 parola korumalı olduğu için virüslü demiş ve kötü bi antivirüs programı da virüslü demiş onun dışında temiz.
Başlamadan önce çok önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum bu hile de de her hile de olduğu gibi banlanma riski vardır ve dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta var:
Şimdi bu verdiğim dosyayı indiriyoruz. Ve aşağıdakileri yapıyoruz.
1-Metin2'yi açın.
2-Karakterinizi de açın.
3-Şimdi burası çok önemli!!! Aşağıdaki kısayol yerine skill ve pot koyma yerine yani ilk 3 üne en sevdiğimiz 3 skill imizi koyuyoruz. F3 ve F4 bölümüne de kırmzı ve mavi potumuzu koyuyoruz. Yanlız bi kaç uyarı yaptım onlara mutlaka dikkat edin!
Uyarılar: Eğer karabüyü suraysanız ateş hayaletini ve karanlık korumayı aşağıya koymuyoruz! Eğer silahlı büyü suraysanız dehşet (şu kafanın üstünde kurukafa çıkan skill) büyülü keskinlik mi ney öyle bişey hava kılıcı gibi onu koymuyoruz ve son olarakda silahlı büyü de onlarında bi karanlık koruması var böyle siyah duman gibi bişey onu koymuyoruz. Bıçakçı ninjaysak da kamuflajı koymuyoruz. Eğer okçu ninjaysanız o zaman en az 600-700 oku alt alta koyun. Yani envanterınızda 600 ok var diyelim 200 lüğü biyere koyun onun tam altına diğer 200lüğü onunda altına diğerini.
Resimdeki gibi olmalı her şey... (ben zihinsel savascıda gösterdiğim için skiller öyle istediğiniz bir karakterde olabilir.)

Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak 326621218537964
Karakterimizi kascağımız yere götürüyoruz. Mümkünse tenha bir yer olsun ve canavarlar da sizin lvlinizden düşük olsun.
Şimdi Metin2 Bot v1.2 yi çalıştıralım.

Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak M2botzc6
Ve oradaki Tüm kutucukları işaretliyoruz. Yani Altınları Topla, Normal Attack, ve 1. skill, 2. skill ve 3. skill i işaretliyoruz. Ama başlat demiyoruz!!! Aşağıdaki resim gibi olmalı herşey

Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak M2bot2es5
2)Şimdi Auto Balık Toplama yı çalıştırıyoruz. Zaten üstüne 2 defa tık tık yapınca çalışır ama bilgisayarımızın saat kısmında resimdeki gibi bir ikon çıkmalıdır bu çalıştığının kanıtıdır.
Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak Ikonms3
3)Şimdiyse Ultimate-Hack programını çalıştırıyoruz ve Attack ayarlarından istediğimizi seçiyoruz. (tavsiyem medium)
Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak 213801218537034
4)Sonra Karakter değişikliği yapıyoruz. Önce M2 Multihack 1.84 (beta) yı
çalıştırıyoruz ve Lock Mobs seçeneğini işaretliyoruz.

Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak 676221218537490
Not: Karakter seçme yerinde şimdi bir tuhaflık görebilirsiniz ama bişey olmaz multihack öyle gösterir

Şimdi yaptığımız tüm ayarları gözden geçirin... Eğer hepsi doğruysa o zaman metin2 bot a yeniden dönelim Başlat diyelim! Sonra da karakterimizi seçip başlayalım!
Siz adamınızı bırakın o kendi kendine kasılsın
Uyarılar:
1-Eğer 1 saat ya da daha fazla süre otomatik kasılcaksanız o zaman mutlaka tenha bi yere gidin!
2-Eğer evinizdeyseniz 20-25 dkda bi charınıza bakın kontrol yapın birileri varmı diye.
3-Mutlaka envanter de boş yer çok olsun çünkü çok item toplarsınız
4-Eğer kalabalık partiler kurulursa mutlaka ch deiştirin! Yanlız bunu yaparken metin2 bot a geri dönüp botu durdurun yoksa hesap adınızı ve şifrenizi yazamazsınız
5-KESİNLİKLE M2 Multi Hack 1.84 ten speed hack yapmıyoruz çünkü yarım saat sonra oyundan atabiliyor, speed hack yapmak istersek Ultimate-Hack ten yapıcaz.
Ben neler mi kazandım?
Uk serverında daha yeni 18 lwl olmuştum bakrada bi bıraktım yarım saat gibi bi sürede 19.5 lwl oldum hatta o yarım saat de de biraz oyalandım hemen otomatik kasılmadım. Para olarak206k ile gittim 226k param oldu ve item düsürdüm bi kaç tane onları markete sattım ve 6.5k para etti yani 26.5k para topladım

Metin 2 Otomatik Exp ve Yang Kasmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» metin 2 yang hack download ( Yang Hack Hilesi indir )
» %100 metin 2 yang hilesi 2008
» Metin 2 Otomatik Kasılma Hilesi İndir calısıyor Virus Yok
» Metin2 Otomatik Yazı Yazma (Otomatik Sohbet Etme)
» metin2 yang hack download Yang Hack Hilesi indir - VİRUSSUZ 2010