BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor

YazarMesaj

Aktiflik :
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Right_bar_bleue

Deneyim :
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Right_bar_bleue

Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Empty
MesajKonu: Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor   Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 5:47 pm

İlk olarak oyunu kuruyoruz.
-Kurulum esnasında "PunkBuster" kurulumu seçeneği de çıkacaktır."Punkbuster" kurulumunu da yapıyoruz.
-Ardından oyunun "crack" ini yapıyoruz.
-Oyunun kurulumunu tamamlamış olduk.Şu an "Single Player" modunda oyunumuzu oynayabiliriz.
--Online oynamak için yapmamız gereken birkaç şey daha var.
--İlk olarak 1.4 yamasını aşağıdan indiriyoruz ve kuruyoruz.
--Hemen ardından 1.5 yamasını indirip kuruyoruz.
--Ardından 1.6 yamasını ve 1.7 yamasını da aynı şekilde indirip kuruyoruz sırasıyla.
--Online oynayabilmek için gerekli işlemleri tamamladık.
--Şimdi online oyun esnasında oyuncuların en büyük sorunu olan "kick'lenme" diye tabir edilen türkçesi oyundan atılma olan sorunun çözümü için aşağıdaki "pbsvc" dosyasını indiriyoruz.İndirdiğimiz dosyayı oyunu yüklediğimiz dizine atıyoruz.Ve burada yüklüyoruz dosyayı.(Bu işlemi bilgisayarı her açışınızda bir kere yapmanız yeterli olacaktır.)
Örnek: "C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare"
--Ardından içinde (online oynamak için) oyun sunucularının(server) bulunduğu Xfire programını indirip kuruyoruz.Xfire a üye oluyoruz.[Konunun aşağılarında resimli anlatım mevcuttur.]Ve xfire dan bir "server" seçip oyuna bağlanıyoruz.
İyi Oyunlar...
Oyun Yamaları 1.4,1.5,1.6 ve 1.7 Yaması
1.4 Yaması
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
1.5
1.6
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitede sağdaki download yazısına tıklayın)
1.7
Yamaları sırasıyla indirip kuruyoruz
-Pbsvc Dosyası
Pbsvc dosyasını indirip oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayıp yapıştırıyoruz.Ve kuruyoruz.(Bu işlem oyundan atılma ”kick” sorunu içindir.Bu işlemi bilgisayarınızı her açtığınızda oyuna girmeden önce yapmanız gerekmektedir.)
Xfire
Son olarak Xfire ı kurup online Call of Duty 4 oynamanın zevkine varıyoruz.
Xfire'a üye olma.[Resimli Anlatım]
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor 96678776td9
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor 69589646mg0
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor 19868356se5
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor 70972308mf4
Oyun kurulumu sırasında Punkbuster yüklemeyenler için buyrun Punkbuster:
Siteden indirmek için
biraz alta doğru iniyoruz orda bir çerçeve var orda çerçevede download sekmesi var download for all pc game yazısına tıklıyoruz daha sonra çıkan kodu yazıp ok diyoruz
Punkbuster kurulum.[Resimli Anlatım]
Punkbuster"ı indirdikten sonra,"punkbuster.exe"ye çift tıklıyoruz.Karşımıza bir uyarı çıkıyor.Tamam diyoruz.Ve lisans doğrulama sayfası çıkıyor.”I Agree” seçeneğine tıklıyoruz.
Ardından;
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor 85513709cw5
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor 94788041fz6
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor 13323639yj7
iw3mp hatası verebilir .Eğer sorunla karşılaşan olursa diye yükledim
"Cd Key" Değiştirme
-"Çalıştır/regedit/HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Activision/Call of Duty 4/codkey" anahtarını açıp,
Cdkeyinizi boşluk bırakmadan yazıyorsunuz.Ve tamam diyorsunuz.
-Ardından oyuna girip."Multiplayer options" tan "enter key code" e tıklayıp verify yapın.
(GUID BAN hatası olan arkadaşların sorunu büyük ihtimalle Cdkey ile alakalı.Bu hatayı alan arkadaşların Cdkeylerini değiştirmesi sorunu çözebilir.)
Xfire'a Oyun Ekleme
Birçok arkadaş “Xfire”a nasıl oyun eklenileceğini soruyor.Bu yüzden ben de resimli bir anlatım yapmaya karar verdim.
İlk olarak Xfire ı açıyoruz.Ardından “Tools/Options” seçeneğine tıklıyoruz
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor R1ws9e
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Jrw4ys
Açılan ekranda; sol tarafta bir liste bulunuyor. “Not Installed” kısmından “Xfire” a eklemek istediğimiz oyunu seçiyoruz.
Sağ taraftan “Automatically Detect” seçeneğini işaretleyip “Apply” diyoruz.
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Vhc94j
Eğer oyunu normal dizininden farklı bir yere kaydettiyseniz.Ya da “Automatically Detect” yaptıktan sonra oyun listeye gelmediyse, “Manual Setup” seçeneğini işaretliyoruz.
“Game Path” kısmından “Browse” seçeneğine tıklayarak oyunun kurulu olduğu dizini gösteriyoruz.
Örnek: c:\program files\activision\call of duty 4 - modern warfare\
Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor Vqty6c[/i][/color][/font]

Oyunun kurulu olduğu dizini de seçtikten sonra “Apply” diyoruz.
Not:Alıntıdır
Size faydalı olacağını düşünerek bu anlatımı buraya koydum.

Call of Duty 4 Multiplayer Oynamak (Çözümü!!) + Resimli Anlatım + Çalışıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GTA San Andreas Multiplayer(Online) Oynamak! - Resimli Anltm
» GTA San Andreas Multiplayer(Online) Oynamak! - Resimli Anltm
» Call Of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer Crack
» Call Of Duty 5 World At War 1.3 %100 Çalışan Multiplayer+Solo Crack
» Call of Duty + Call of Duty - United Offensive (Expansion Pack)