BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm

YazarMesaj

Aktiflik :
Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm Right_bar_bleue

Deneyim :
Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm Left_bar_bleue59 / 10059 / 100Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm Right_bar_bleue

Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm Empty
MesajKonu: Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm   Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 4:07 pm

İLK SEFERİNDE OLMAYA BİLİR ÇÜNKİ MESELA SİZİNKİ BİRİNCİ SÜRÜM DİYELİM...VE TAM OLARAK 20 SÜRÜM VAR..SİZİNKİ BİRİNCİ SÜRÜM OLDUGUNDAN 2. SÜRÜM 3.SÜRÜM DİYE ÖYLE ARATIR VE BULDUGUNU ÖYLE YÜKLER YANİ TEKER TEKER YÜKLÜYOR AMA 10. SÜRÜMDE VEYA 6. SÜRÜRMDE OYUNU DESTEKLEYECEK ÖZELLİK VARSA OYUNU ÇALIŞTIRIR...

Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm 828
Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm 832
Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm 835
Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm 838
Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm 840
Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm 842
Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm 844
bunları yapın tekrar devam ederse ram düşüktür arttırın 512 mb. de açılır oyun tekrar devam ederse bilgisayarım >> program files >> knight online >>> X-trap klasörünü sirin o tekrar yükler ve oyuna gire bilirsiniz

Oyuna Giriyorum Reset Atiyor Veya Açilmiyor Çözüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OYUNA PREMIUMSUZ GIRIŞ !!! KESIN ÇÖZÜM Kullanışı çok basit.Oyuna girin.Servera tı
» OYUNA PREMIUMSUZ GIRIŞ !!! KESIN ÇÖZÜM Kullanışı çok basit.Oyuna girin.Servera tı
» Bilgisayarım kendi kendine reset atıyor?
» Hitman Oynarken Oyundan Atıyor. (Çözüm)
» Metin2 - Windows 7 Oyuna Girememe Hatası [çözüm]