BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar

YazarMesaj

Aktiflik :
Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar Right_bar_bleue

Deneyim :
Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar Left_bar_bleue59 / 10059 / 100Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar Right_bar_bleue

Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar Empty
MesajKonu: Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar   Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar EmptyPaz Mayıs 09, 2010 10:10 am

1-Charlara yan yana olan bilgisayarlarda girip itemleri göstereceğiz.(giriş ID lerine dikkat ederek)
2-Siteden ilk önce mail adresi sonra şifreyi değiştireceğiz.
3-Değiştirdikten sonra bir şifre sıfırlama iletisi göndereceğiz kendi maillerimize gelecek tabiki bu.
4-Charlar tamamen bizim mail şifrede olduğu zaman charlara giriş yapacağız itemlerde bir eksik yok ise tmmdır

Not=3. kuralın amacı

Diyelimki saat 15:30 da biz şifreleri değiştirmeye anlaştık.
diyelimki ben bir arkadaşımla anlaştım.
diyelimki o arkadaşım saat 15:00 da benim mail varken charın bilgilerinde bir şifre sıfırlama iletisi attı.
o şifre sıfırlama iletisindeki kod 90 dk geçerlidir ama 90 dk içinde yeni bir sıfırlama kodu o char uzerinden gönderilirse
o kod iptal olmuş olur.

Not=2. kuralın amacı

ilk önce mail adresi değiştirilecektir çünkü.
değiştirilen şifre o andaki kayıtlı mail adresine gider.
diyelimki ben değiştirdim senin mail e gider.
diyelimki sen değiştirdin benim mail e gelir.

karakterinizden olmayın...

Char Satın Almada Dikkat edilecek noktalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Char Güvenliği için svchost.exe (Dikkat)
» Char Güvenliği için svchost.exe (Dikkat)
» İhtiyaç duyulan rakam ivedilikle temin edilecek
» 10k Exp bug 2 Haftada 83 lwl CHar 1823
» 10k Exp Bug 1724 2 haftada 83 lwl CHAR