BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Su ingilizceye bakın+Fıkra Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Su ingilizceye bakın+Fıkra Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Su ingilizceye bakın+Fıkra

YazarMesaj

Aktiflik :
Su ingilizceye bakın+Fıkra Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Su ingilizceye bakın+Fıkra Right_bar_bleue

Deneyim :
Su ingilizceye bakın+Fıkra Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Su ingilizceye bakın+Fıkra Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Su ingilizceye bakın+Fıkra Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Su ingilizceye bakın+Fıkra Right_bar_bleue

Su ingilizceye bakın+Fıkra Empty
MesajKonu: Su ingilizceye bakın+Fıkra   Su ingilizceye bakın+Fıkra EmptyPaz Şub. 07, 2010 8:43 am

Englishcesi
Hello!Can friendim.My Cadalozcadi
How are you friendim.Çoluk çhildren how.Best'tir inşallah.
My'a Question sorarsan best'im Allah'a şükür.World işte yuvarlanıp going'im.
My mother what yapıng.Keyfi beatiuful'dur inşallah.Epeydir my mother'le no speaking.Eğer my mother'i see çok selam song.
La friendim my father what yapıng.Gine coffeehaneye goin mi?He friendsleriyle coffeehanede okey and batak playing mi?He'ye song sakın yenilmesin.
My brodher'in chıldreni olmuş.Boy mu girl mi olduğunu no bilmeking.Chıldrenin boy mu girl mi olduğunu my a song.
My school da baya beatiuful going işte.School'un başından beri English Lesson seeing.English'i söktüm.I'm speak English şakır şakır your a söz verdiğim gibi.
Mail'ime son verirken your'un gözlerinden kiss your'u çok özledim.Hele bi swim olsun my comeing inşallah.

Türkçesi
Merhaba can dostum ben cadalozcadi
Nasılsın arkadaşım çoluk çocuk nasıl iyidir inşallah bana sorarsan iyiyim Allah'a şükür dünya işte yuvarlanıp gidiyorum.
Anam ne yapıyor?keyfi güzeldir inşallah epeydir anamla konuşamıyorum eğer anamı görürsen çok selam söyle
La arkadaşım babam ne yapıyor?gine kahveye gidiyor mu?arkadaşlarıyla okey ve batak oynuyor mu?ona söyle sakın yenilmesin.
Abimin çocuğu olmuş.Erkek mi kız mı olduğunu bilmiyorum.Çocuğun erkek mi kız mı olduğunu bana söyle.
İngilizce dersi görüyorum.İngilizceyi söktüm şakır şakır ingilizce konuşuyorum.Size söz verdiğim gibi.
Mektubuma son verirken sizin gözlerinizden öpüyorum sizi çok özledim hele bi yaz gelsin geliyorum inşallah

Birazcıkta Fıkra Koyalım Bari

Bir gün 75 yaşında bir ihtiyar sperm testi yaptırmak için doktora gider.
Doktor adama bir kavanoz verir ve:
- Bunu doldurup yarın bana getirin der...
Ertesi gün ihtiyar kavanozu getirip doktora verir. Doktor kavanoza bakar ve boş olduğunu görür ve sebebini sorar.
İhtiyar anlatmaya başlar:
- Doktor bey, dün gece sağ elimle denedim olmadı, sol elimle denedim gene olmadı. Karımı çağırdım, o da sağ ve sol elleriyle denedi, ağzıyla denedi önce dişini çıkararak, sonra dişini takarak denedi gene olmadı.
Baktık olacak gibi değil komşunun karısını çağırdık o da iki elini ve ağzını denedi gene olmadı, deyince
Doktor kendini tutamamış:
- Naaptınız, komşunun karısını da mı çağırdınız diye sormuş.
İhtiyar cevaplamış:
- Napalım, açamadık şu lanet kavanozu bir türlü. ...

Kadın kocasına:
- Bizim oğlan büyüdü artık. Ona bazı şeyleri anlatmalısın. Bu senin görevin.
- Yahu, ben nasıl anlatayım, utanırım.
- Kolayı var, bu işin arılar ve kuşlarda da aynı olduğunu söylersin.
Adam, oğlunu yanına çağırır ve anlatmaya başlar:
- Bak oğlum, geçenlerde annenle kavga etmiştim ya.
Annen eşyalarını toplayıp annesine gitmişti.
- Evet baba, hatırladım.
Baba devam eder:
- O gün bu olayı kutlamak için seninle birlikte gece klubüne gittik. İçerken iki bayanla tanıştık. İşi ilerlettik.
- Evet baba, hatırladım.
- Sonra bayanları klüpten çıkartıp bir otele götürdük.
Sen seninkini, ben benimkini alıp odalarımıza çekildik.
- Evet baba, hatırladım.
- Hah, işte bu iş arılarda ve kuşlarda da böyledir.

Adam sevgilisine dönerek:
— Bu gece çok eğleneceğiz. Çünkü 3 sinema bileti aldım.
—İyi ama neden 3 bilet?
—Biri annene, biri babana, bir de erkek kardeşine

Nasreddin Hoca bir gün heybe almak için pazara gider. Güzel bir heybe görüp pazarcı ile pazarlık yapar ve 1 akçeye anlaşırlar. Tam oradan ayrılacaktır ki daha güzel bir heybe dikkatini çeker:
- Kaç akçe şu heybe muhterem?
- 2 akçe hocam.
- Aldım gitti, diyen hoca elindekini bırakır ve onu alıp tam gidecekken pazarcı seslenir:
- Hocam. Bu heybe 2 akçe. Sen 1 akçe verdin.
Hoca sinirlenir:
- Bre cahil adam! Sana önce 1 akçe verdim. Sonra da 1 akçelik heybe bıraktım! ikisi eder 2 akçe. Daha benden neyin parasını istersin!

ABD ve Kanada malum ki para birimi olarak 'dolar' kullanmaktadýrlar. Yalnız her iki ülke de kendi paralarının daha değerli olduğunu iddia etmektedirler. şöyle ki Kanadalılara göre:
1 ABD Doları= 90 Kanada Centi, Amerikalılara göre ise :
1 Kanada Doları= 90 ABD Centi.
Bir amerikalı, cebindeki 1 dolarla dolaşmaya çıkar. Bir ara karnı acıkır ve simit alır (amerikan simiti!). Simitin fiyatı 10 centtir. Cebindeki 1 doları verir. Simitçi bozuk para ararken cebinin bir köşesinde 1 Kanada doları bulur, onu verir (90 cente eşit ya!). Derken sınırı yürüyerek geçer ve Kanada da dolaımaya baılar. Kaleme ihtiyacı olduğunu hatırlar. Girer bir kırtasiyeciye. Kalemin fiyatı da 10 Kanada centidir. Cebindeki 1 Kanada dolarını verir. Kırtasiyeci de para üstü olarak 1 ABD doları verir. Oradan da ayrılıp evine döner. Sonra düşünmeye başlar:
- Yahu sabah evden çıkarken cebimde 1 ABD dolarım vardı, şimdi de 1 ABD dolarım var. Pekiyi simitle kalemin parasını kim verdi?

Su ingilizceye bakın+Fıkra
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fıkra
» Güzel bir Fıkra
» Kutlama Fıkra
» süpper bir fıkra kırılacaksınız :))))
» Yeni Bir Bug ! ~ Bi Bakın