BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri

YazarMesaj

Aktiflik :
Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Right_bar_bleue

Deneyim :
Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Left_bar_bleue59 / 10059 / 100Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Right_bar_bleue

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Empty
MesajKonu: Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri   Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri EmptyCuma Mayıs 07, 2010 1:48 pm

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Brain-buddies

Evet arkadaşlar sizler için yeni bir oyun daha buldum Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Smile Ama bu oyun nasıl bir oyundur böyle yaw bir kere oynayınca dayanamayıp bi daha oynuyorsunuz Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Smile Bu oyunda size 4 aşamalı bir tesr yapıyorlar ve en sonunda sonucunuz çıkıyor yani zekanız ölçülüyor ve arkadaşlarınızla da kıyaslanıyorsunuz.Zaten güzelliği de burda çünkü arkadaşlarınızı geçmek için hırs yapıp tekrar tekrar oynuyorsunuz bunu ben yaşadım o yüzden deneyimliyim Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Smile
Şimdi size bir hile veriyim de o hile sayesinde arkadaşlarınıza karşı hem hızınızı hemde bu durumda puanınızı yükselterek artistlik yapın Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Smile Benim bazı arkadaşlarım vardı lan diyorum bunlar nasıl bu kadar puan yapmışlar sonradan çaktım hile yapmışlar pek kişi bilme bu hileyi ben sizler için canalican.com farkıyla sunuyorum Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Wink

Neyse şimdi hileye geçelim tabi hileler için en başta kurmanız gereken programı eski yazılarımdan da bildiğiniz gibi ''Cheat Engine 5.5'' adlı programdır Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Wink Aslında çoğunuzda artık bu program vardır ama olmayanlar için adresi veriyim ordan rahatlıkla indirin programı :

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Programı kurun ve ardından Brain Buddies‘i başlatın. O sırada programın sol üstündeki monitör sekmesi yanıp yanıp sönecek. Oraya tıklayın ve kullandığınız tarayıcıyı seçin. Bu seçimi yaptıktan sonra yine o menüdeki Enable Speed Hack butonuna basın ve orayı 0.25‘e yapın. Muhtemelen bu şekilde olması gerek. Farklı bir yolu varmış ama onu çözemedim. Yaptığınız 0.25 değeri sayesinde oyunun zaman kavramıyla oynamış oldunuz böylece 1 dakikalık bölüm 4 dakika sürecek ancak içerik değişmeyecek.

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  ZELDA Oyunu Hileleri
» FishVille'nin Tüm Hileleri (Facebook)
» Word Challenge Oyununun Tüm Hileleri (Facebook)
» Mafia Wars Oyununun Tüm Hileleri (Facebook)
» Dark Messiah Of Might & Magic Oyunu Hileleri