BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi

YazarMesaj

Aktiflik :
Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Right_bar_bleue

Deneyim :
Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Left_bar_bleue59 / 10059 / 100Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Right_bar_bleue

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Empty
MesajKonu: Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi   Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi EmptyCuma Mayıs 07, 2010 1:40 pm

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Holdemfacebk

Poker tutkunlarına özel facebook'un sunduğu mükemmel bir uygulama Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Wink Oyun gerçekten çok güzel 'Onur' adlı arkadaşım sayesinde poker tutkunu oldum diyebilirim Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Wink Bu oyuna da bir ara çok takılmıştım şimdi ara sıra oynuyorum..Oyunda en önemli şey paramızı arttırmamız o yüzden bu olayın hilesini aradım ve buldum Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Smile Şimdi iyice anlatacağım işinizi görürse bir yorumu çok görmeyin lütfen Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Wink

Arkadaşlar şimdi bu oyun her yeni giriş yapana 3000 chips gibi bir para veriyor.Öncelikle buna dikkat çekelim şimdi biz o oyuna farklı profillerle her yeni girişimizde 3000 chips paramız oluyor hmmm şimdi facebook'ta çok normal bir olay var.İe'den ayrı firefox'dan ayrı nicklerle facebook'ta online olabiliyorsunuz buda demek oluyor ki facebook'a ayrı ayrı 2 kişi olarak giriş yapabiliyoruz.Şimdi kendi orjinal profilimizi firefox'dan açalım oyuna girelim ve boş bir masa seçelim daha sonra ie den daha önce başkası adına açtığımız profille online olup oyuna girelim ve orjinal nickimizle girdiğimiz masaya bide diğer nickle ie den girelim ve sonuç aynı masada aslında 2 ayrı kişi var ama 2'side sizsiniz Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Smile Sonradan oluşturduğumuz nicke verilen 3000 free chipi orjinal nickimize ütülelim Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Tongue ve ne oldu orjinal nickimiz 3000 chips daha zengin oldu yehaa Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Smile Arkadaşlar bu yöntem kullanarak kesin çok para kazanacaksınız ve çok level atlayacaksınız Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Wink Sıkılırsanız arada bir normal oyuncularla da oynarsınız artık kısaca anlattım bu kadar artık gerisi sizin chip kasmanıza kalmış

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Texas Holdem Poker Para Hilesi Facebook Poker Hilesi Zygna P
» Texas Holdem Poker Para Hilesi Facebook Poker Hilesi Zygna P
» Facebook'taki Pet Society Hız ve Para Hilesi
» Zynga Poker Texas Holdem Poker Hileleri texas holdem poker chip hileleri cheat engine
» texas holdem poker chip hile cheat engine