BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Stronghold Crusader Osmanlı Yaması Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Stronghold Crusader Osmanlı Yaması Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Stronghold Crusader Osmanlı Yaması

YazarMesaj

Aktiflik :
Stronghold Crusader Osmanlı Yaması Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Stronghold Crusader Osmanlı Yaması Right_bar_bleue

Deneyim :
Stronghold Crusader Osmanlı Yaması Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Stronghold Crusader Osmanlı Yaması Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Stronghold Crusader Osmanlı Yaması Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Stronghold Crusader Osmanlı Yaması Right_bar_bleue

Stronghold Crusader Osmanlı Yaması Empty
MesajKonu: Stronghold Crusader Osmanlı Yaması   Stronghold Crusader Osmanlı Yaması EmptyPaz Nis. 25, 2010 7:59 am

Evet arkadaşlar baya bi uzun sürdü ama uğraştığıma değdi. Bu yama ile Stronghold Crusader oyunundaki kilise çanları ezan sesi olarak, askerlerin hücum sesi de Osmanlı hücum marşı olarak değiştirildi. Yapılış öyküsünü anlatayım; önce bu orijinal seslerin olduğu bölümü buldum oyun klasöründen, sonra converter türü programlarla mp3 formatlarına çevirdim ve gerekli seslerin isimlerini aldım. hangi müzik ile değiştireceğimi kararlaştırdıktan sonra bunu da gerekli formata çevirdim ve orijinal dosya ile değiştirdim. oyuna girip baktım; kiliseye tıkladığımda 4 dakka ezan çalıyordu ve hücuma kalkıldığında da 3 dakika boyunca hücum marşı çalıyordu. Tabii bunları biraz kısaltmak gerekiyordu; mp3 kesme programı ile müziklerden en hareketli kısımları aldım. sonra yine diğer dosyalarla değiştirdim ve sonunda oldu. anlatırken çok basit gibi ama ister inanın ister inanmayın 3 saatimi aldı.

İndirmek isteyenler burdan;

Kurulumu da basit olsun diye setup yaptım. hadi hayırlı olsun; bi teşekkürü hakettik heralde.

Stronghold Crusader Osmanlı Yaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stronghold Crusader Osmanlı Yaması
» Stronghold Crusader Osmanlı Yaması
» Stronghold crusader save bitmiş 100%100
»  Stronghold Crusader
» Stronghold Crusader Full Rip