BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak

YazarMesaj

Aktiflik :
Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  Right_bar_bleue

Deneyim :
Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  Right_bar_bleue

Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  Empty
MesajKonu: Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak    Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  EmptyC.tesi Şub. 09, 2013 12:15 pm

Küre kaymaklığı başlatmış olduğu projenin ilk hedefi ilçede bulunan Kurum Amirleri sigaraya bıraktırmak Proje düzenledi.

Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak  483597_323933671061396_1414692431_n

Haber Foto : Muhammed KÖMEÇOĞLU/A.Uğur ERSÖZ

Kampayanın başlaması ile birlikte ilçe jandarma Komutanı ,Emniyet Amiri, Hastane Başhekim, Özel idare Müdürü, İlçe Tarım Müdürü Yatılı Bölge Okul Müdürlüğü , Memurlar ve Öğretmelerle birlikte Muhtarlardan oluşan on kişilik bir ekip kuruldu.

Gönüllü olarak seçilen kurum amirleri ve vatandaşlar sigarayı bırakma konusunda kampanya ya kendilerini örnek gösterecek
´´Biz bıraktık sıra sizde’´ Sloganın ile” SİGARAYA KARŞI KÜRESEL MÜCADELE” kampanyasına destek veriyorlar

Sigarayı bırakan tiryakiler , sigarayı bırakmakla hem etrafındaki insanlara daha fazla zaman ayırdıklarını hem de maddi olarak kar ettikler söylüyorlar.

Sigaraya verdikleri parayı, kampanya kapsamında dağtılan kumbaralara her gün atmaya başladılar.

Kampanyanın hedefi ilçedeki sigara içen her kesime sigarı bıraktırmak

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Gününde 10 , 31 mayıs sigarasız dünya gününe kadar 10 bin kişiye bıraktırmak;

Ş a h i n K A Z A N C I Küre Kaymakamı

‘’Kampanyamızın halkımız ve özelikle gençlerimiz acısından daha fazla tefsir uyandırması için toplumda tanınılan temsil vasıfları ile öne çıkan kimselerle kampanya yüzü olarak yolla çıktık ilçe jandarma Komutanımız ,Emniyet Amirimiz, Hastane Başhekimiz, Özel idare Müdürümüz, İlçe Tarım Müdürümüz, Yatılı Bölge Okul Müdürlümüz ve Memurlarımız ve Öğretmelerimizle birlikte Muhtarlarımızdan oluşan 10 kişilik bir ekiple yolla çıktık. Aslında bizler gönül olarak geçtiğimiz, kimseler bugünde itibaren sigarayı bırakma konusunda hem fikir yürütürken kendiler daha hazırlık sürecinde bırakarak sigaraya küresel mücadele de biz bıraktık sıra sizde diyorlar’’

İLÇE Emniyet Amirimiz MEHMET YAVUZ
Özel idare müdürümüz anlatı ,anladıktan sonra biz dedik 10 gün sonra ben bıraka çam bıraktım 20 gündür de içmiyorum .
Soru hayatınızda ne gibi farklıklar oldu
Sağlık yönünde farklılıklar oldu öncede nefesimde hırıldı hırıl vardı merdivenleri çıkarken zorlanıyordum. 4-5 kat çıkınca şimdi gayet iyiyim en azından evde çocuklarla huzurumuz oldu çocuklar.Artık sigaran alıp balkona çıkarken, baba içme ölürsün diyordu Şimdi hiç bir sorunumuz kalmadı çocuklarda mutlu bizde mutluyuz sağlık yönünden

İLÇE jandarma Komutanı Harun KIRAY J.Kd.Bçvş

Toplumunun göz yönünde olan kurum amirleri olarak bizler 4207 sayılı sigarayı kanunun uygulayıcısı olarak onlara örnek olmak söz konusu idi bu doğrultuda ben kendim adına sigara bırakmayı karar verdim ve topluma örnek olsun diye ve adil bir şeklide yasal mevzuatlar eşit bir seviyede seklide insanlara yayıp uygulayıp bıraktif tedbir acıcısında sigarı bıraktığı için mutluyum

RÖP 04.32-05.30 İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ İSMAİL GÜVEN
Valla sigarayı ben 38 yıldır sigara kullanıyorum . ilkokul 11 yaşında başladım. 38 yıldır sigarayı kullanıyorum. Bir gün önce sigarayı bırakmadan, bir gün önce gece çok rahatsızlandım .

Sabaha kadar öksürük boğazlarda yanma ertesi günü vesile olacak ki İlçe Kaymakamımızı Bölük komutanımız , Emniyet Amirimiz bir toplantı halinde, Asayiş Toplantısında imiş ben Çağrıcılar ben geldim bu konu üzerine Kaymakam Beye de öyledim ben açıkça dedim ki Kaymakam Bey ben bir gün önce bu rahatsızlığımı yaşadım.

Bu vesile olur dedim inşaalah dedim paketi ben cebimden çıkardım kaymakam beye taktım ettim bugün dedim sigarayı bırakıyorum o gün yaklaşık bir ay oldu bir aydır sigarayı kullanmıyorum dedi.

Sigarayı Bırak Kumbaraya Bak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bırak , konuşayım..
» Şanışer - Bırak Beni Kendi Halime