BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download

YazarMesaj

Aktiflik :
Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Right_bar_bleue

Deneyim :
Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Right_bar_bleue

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Empty
MesajKonu: Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download    Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  EmptyPtsi Tem. 25, 2011 8:02 am

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  297531

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Sistem

İşletim sistemi: Windows® 98/Me/2000/XP
İşlemci: Pentium® II 550 MHz or higher (Pentium® III 900 MHz veya daha yüksek)
RAM: 128 MB RAM
Hard Disk : 650 MB Free
CD-ROM Drive: 8X Speed
Ekran kartı: 16 MB TNT2-class video card (32 MB - 128 MB VRAM video card recommended)*
SES: Windows® 98/Me/2000/XPcompatible sound card*
DirectX : DirectX version 8.1 (included) or higher

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Oyunhakkinda

Bilmiyorum bu oyunun ilk versiyonunu beğenmiş miydiniz... Şahsen ben pek beğenmemiştim. Biraz basit gelmişti bana. Baştan savma gibiydi yani. Devam oyunu yapıldığını duyduğunda da biraz şaşırmıştım açıkcası. Süper başarılı bir oyun olmadığından, devam oyununun yapılmasına da bir anlam verememiştim. Ama yapıldı işte, hatta piyasaya çoktan çıktı bile. Ben de yeniyken alıp iyicene bir oynadım. Yapımcılar hatalarından ders almışlar, belli. Artık daha elle tutulur (mouse"la oynanır) bir oyun yapmışlar.

Oyunumuz 2. Dünya Savaşı zamanlarında geçiyor. Pasifik adalarında gücümüzü ilan etmek amacıyla, Amerikan Ordusu"nun yetiştirdiği özel askerleriz biz. Adalardaki 12 çeşitli görevde, Japonlara karşı savaşıyoruz. Bu görevler arasında, gizlenmenin ve görünmeden sağa sola girmemiz gereken bölümler çoğunlukta. Ayrıca esirleri kurtarma, saraydan kız kaçırma (iğrençti tamam), üs bombalama gibi görev çeşitlerimiz de var. Bana 12 görev az gibi geldi. Daha fazla olmalıydı. Gerçi oyun sonlara doğru oldukça zorlaşıyor ama yine de bir gün içinde bitirmeniz olası. Hatta 6-7 saatlik bir ömür veriyorum bu oyuna ben sıkı FPS oyuncuları için.

Oyunda çeşitli mekanlarda bulunuyoruz. Özellikle de orman ve bataklık gibi mekanlardan pek çıkamayacağız. Bunlar süper modellenmiş bitkilerin olduğu mekanlar. Etraf gerçekçi, sanki balta girmemiş bir ormandaymışız gibi hissediyoruz kendimizi. Böyle olması normaldir, oyun pasifik adalarında geçiyor çünkü. Ayrıca kullanmamız için bizlere 2. Dünya Savaşı (WW2) araçları da verilmiş. Silahlar da artık tüm WW2 oyunlarından alıştığımız silahlar. Bunları burada saymak gerekmez.

Grafikler oldukça geliştirilmiş ve takdiri haketmiş. Bir kere karakterler artık çok daha detaylılar ve adama benzemişler. Üzerlerindeki cisimler seçilebiliyor, koşarken falan değişik hareket ediyorlar. Üniformalar özenle çizilmişler, çeşitli ayrıntılara dikkat edilmiş. Karakter animasyonları da yumuşacık, ahenkle dans ediyorlar. haritalar mantıklı oluşturulmuşlar ve etraf gerçekten de harika gözüküyor. Artık son çıkan çoğu oyunda gördüğümüz hareketli bitkiler bu oyunda bir adım daha öne gitmiş. Artık rüzgardan dalgalanan bitkilerin içine girdiğimizde falan, daha da bir dalgalanmasını sağlayabiliyoruz. Tabi çıkan hışırtılar sayesinde düşmanın bizi duymasını da sağlayabiliyoruz.

Oyundaki yapay zeka geliştirilmiş olmasına rağmen, kusursuz diyemeyeceğim. Görevleri yerine getirmeniz için türlü stratejiler geliştirmeniz mümkün. Bunlara detaylıca eğilip, her adımı teker teker hesaplayabilirsiniz. Hastalarına duyrulur. Ama yanınızdaki adamların pek akıllıca davrandıklarını söyleyemem. Oyuna ilk başladığınız sırada, adamlarınız zeki gibi görünüyorlar. En azından gittiğiniz yerlerden sizi takip etmiyorlar, arkanızda kuyruk oluşturmuyorlar. Bunun yerine çevrenizde dolaşıyorlar, hatta önünüzden giden bile oluyor. Artık ne biçim bir müneccimdir, gittiğiniz yerleri biliyor, orasını bilemiyorum. İş saldırmak veya bir yönü korumaya geldiğinde ise, adamlar komple çuvallıyorlar. Düşman lokal anestezi yapmadan birinizi delip geçerken, diğer adamlar sanki renkli gözlükleri takmış 3D film seyrediyorlar. Bir patlamış mısır eksik yani. Bu kadar tepkisiz kalmamaları gerekirdi. Şiddetle (ı)kınıyorum.

Uçsuz bucaksız ormanların sesleri de, uçsuz bucaksız yankılanmalar ve ağaç hışırdamaları olacaktır. Bu oyunda da tam olarak bunu bulacaksınız. Hayvan sesleri, akarsu akıntıları, rüzgar, bitkilerin hışırdaması oldukça sıkı yapılmış. Seslendirmeler de kaliteliler. Müzikler dinamik. Önemli bir olay olduğunda, olayın durumuna göre müzikler oyuna giriyor. Bazı durumlarda çarpıcı olabiliyor müzikler, çok hoşuma gitti. Film havası vermiş oyuna.

Full detaylar ile ve tam çözünürlük ile oynamak için gayet sıkı bir sistem isteyen oyun, bazı abartı detaylardan kurtulduğunda gayet hızlı çalışabiliyor. Nasıl olsa sistemi zorlayacak yapay zeka yok FPS (ve TPS) severlere bu oyunu seve seve tavsiye edebilirim. Yapay zekası sorunsuz olsaydı benden yüksek puan alabilirdi. Bu haliyle bile eğlenceli bir oyun. Zaten büyük bir ihtimalle yakın bir zamanda patch çıkar oyun için. Ha bir de sağlam taktiklerle LAN ve internet üzerinden arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Cooperative oyunlara da izin veriyor oyun, ama detaylı olarak multiplayer özelliklerini test etme imkanım olmadı.

OYUN HİLELERİ:

Oyunu beklemeye alın [PAUSE] ve L tuşuna basıp aşağıdaki kodları yazın:

ammo - Sınırsız cephane
godmode - God Mode (ölümsüzlük)
stats - Oyun istatistikleri
fly - uçuş modu
invis - Görünmezlik
winmission - Görevi kazanırsınız
losemission - Görevi kaybedersiniz
give # - # (0-44) numaralı eşyayı verir
fovs - Düşmanların görüş açısını gösterir

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Oyunicigoruntuler

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Deadly-dozen-2-pacific-theater_2

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download  Download

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Deadly Dozen 2: PC Pacific Theather - 2006 - Full - Download
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Raw 2006 Full Tek Link
» Ship Simulator 2006 Full
» Ship Simulator 2006 Full Rip
» Fifa 2006 Full Tek Link İndir
» Need For Speed: Most Wanted (2006/ENG/RIP) full indir