BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis

YazarMesaj

Aktiflik :
Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis  Right_bar_bleue

Deneyim :
Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis  Right_bar_bleue

Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis  Empty
MesajKonu: Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis    Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis  EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 8:08 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
* SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

DirectX 8 ile 98/ME/XP Windows uyumlu PC
III/500MHz Pentium İşlemci
3D Grafik Kartı
128 MB RAM
Ücretsiz Hard Drive Space 900 MB
DirectX fatura ses kartı
% 100 Microsoft uyumlu fare ve klavye

* Kadroları:
1. Batista
2. Big Show
3. Charlie Haas
4. Chavo Guerrero
5. Chris Jericho
6. Chris Masters
7. Christian
8. Cm Punk
9. Cody Rhodes
10. Edge
11. Evan Bourne
12. Ezekiel Jackson
13. Finlay
14. Goldust
15. Hurricane Helms
16. Hornswoggle
17. Jack Swagger
18. Jeff Hardy
19. Jimmy Wang Yang
20. John Cena
21. John Morrison
22. JTG
23. Kane
24. Kofi Kingston
25. Mark Henry
26. Matt Hardy
27. MVP
28. R-Truth
29. Randy Orton
30. Rey Mysterio
31. Santino Marella
32. Shad
33. Shawn Michaels
34. Sheamus
35. Shelton Benjamin
36. Ted Dibiase
37. Tommy Dreamer
38. Triple H
39. The Greath Khali
40. The Miz
41. The Undertaker
42. Vladimir Koslov
43. Wlliam Regal
44. Yoshi Tatsu
45. Zack Ryder
46. Mr. Mcmahon
RESİMLER
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu oyunu biraz degistirdim ve Bragging Rights yaptim(Yani Smackdown Raw Karisimi).
Girisler yapilirken isimlerin yaninda Raw yerine Bragging Rights yaziyor ve kutular mavi ve kirmizi oluyor

Batista'nin külotu resimde siyah ama ben onu kirmizi yaptim ve özel hareketleri de degistirdim: mesala undertaker'la voltage meter parlarken S+A yapinca tombstone yerine Hell's Gate yapiyo ve kosarken S'ye basinca chokesleam yapiyo ve bide tombstone için adami iplere atip geri donerker yon tuslarina basip S yapinca tombstone yapar. CM Punk GTS biraz degisik yapar: önce omuzuna alir ardindan havaya attar ve adam resmen havada uçar ve tekmeye garnina yapistirir. Ve The Miz özel hareketini yaparken önce russian leg swwep gibi yapar ve sonra Cross face gibi adami yere yapistirir. Yani görd¨n¨z gibi aya bi degisiklik oldu. Biliyorum yazdim cok okunmuyo cunku yurt disinda oturuyorum ve biraz degisik biklaviyem var.

NOT:Ps2 oyunu gibi değil ama kadrodaki güreşçiler var.Ayrıca güreşçilerin ringe giriş müzikleri çalıyor ve arkada videolarıda gösteriliyor.

Deposit Files burdanda indirebilirsiniz

Oyunu indirdekten sonra Klasöre cikartmaniz yeterli.

oyun FULLDÜR

RAR PASS:YOKTUR

Exclamation Wwe Impact 2010 full tek link (Başka yerde yok %100 çalışma garantis
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PES 2010 FULL TEK LİNK
» FİFA 2010 FULL RİP-7 LİNK
» FİFA 2010 TEK LİNK FULL %100 iso
» CRAZY MACHINES 2 FULL 2010 [[561 mb]] <<<<<TEK LİNK <<<<<
»  James Bond 007 Blood Stone | 2010 | Full - REPACK Tek Link