BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)

YazarMesaj

Aktiflik :
Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)  Right_bar_bleue

Deneyim :
Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)  Right_bar_bleue

Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)  Empty
MesajKonu: Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)    Videoya müzik ve animasyon eklemek (resimli anlatım)  EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:42 am

Öncelikle herkese selam. Bu dökümanları sizin için hazırladım. Büyük çoğunluk merak ediyordur diye düşündüm. Bu program sayesinde kendi yaptığınız videonun başına veya sonuna yazı veya animasyon koyabilirsiniz.Ayrıca müzik eklemek ve eklenmiş olan müziği değiştirmek, ve hatta başkaları tarafından yapılan videoların müziğni değiştirmek sizin elinizde olur

Programımızın adı Windows Movie Maker 'dir.Büyük çoğunluğunuzun bilgisayarında bulunur.Programı olmayanlar için link:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Setup olayı kolay zaten.Setupu bitirdik ama programı nasıl kullanıcaz?
işte bu sefer resimler gelior.Öncelikle program filesden(veya nereye kaydettiyseniz ordan) programı açın.Karşınıza böyle bir görüntü çıkacaktır.

Burda napıcaz peki?ilk önce sol kısımda bulunan video yakala bölümne tıklıycaz.Burdan da video al kısmına tıklıycaz...

burdan size liste gelicek istediğiniz videoyu seçin.

karşınızda böle bi görüntü olması lazım...

buraya kadar her şey tamamsa zor kısıma geçiyoruzöncelikle başına bir şey koymak istiyorsanız bu adımları sırasıyla yapın:

bu işlemleri yapınca karşınıza böle bir görüntü olması gerekir...

bundan sonra sırasıyla yukarda bulunan kareleri yerleştiriyoruz

şimdi de filmi bitirirken sonuna ne yazıcağımızı seçiyoruz

sıra geldi müziğe bu adımları izleyin müzik biraz zor

ve size ekstradan bir bilgi bazı videoların şarkılarını beğenmiyorsanız aşşağıdaki işlemleri yapın

buraya kadardı son olarak kaydetme bölümüne geldi sıra

ve son olarak birlikte yaptığımız konunun linki

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Space Müzik Eklemek
» Art Money + Resimli anlatım
» MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım)
» Windows 7 Kurulum (Resimli Anlatım)
» Photoshop Cs2 Kurulum Resimli Anlatım