BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma]

YazarMesaj

Aktiflik :
1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] Left_bar_bleue500 / 999500 / 9991846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] Right_bar_bleue

Deneyim :
1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] Left_bar_bleue500 / 999500 / 9991846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] Left_bar_bleue59 / 10059 / 1001846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] Right_bar_bleue

1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] Empty
MesajKonu: 1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma]   1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] EmptyPaz Ocak 23, 2011 11:23 am

Daha önce zindandan kaçma diye konu açmıştım şuanda aktif olmuyor fixlendi. Ancak yeni patch için çıkmış dosya var onu paylaşiyorum...Aşağida eski konumuda yazıyorum Anlatiyor resimli olarak.

1846 Yeni patch için uyarlanmış. Zindandan çıkmak için wall hack açacaksınız ancak oyunu laga sokacaksınız duvari geçtikten sonra laga sokacasınız eğer ki pc'niz sağlam ise lag'a sokamıyorsanız tekrar zindana geri atacaktır..

Görev yapmak istiyorsanız Aşağida yazanlari takip ediniz..
indirdiğiniz 1846 Release New Wallhack içindeki NPC_Looks.tbl'yi knight online data klasörü içerisine atin.. Artik görev 1 coins olacak.. 1 Coins bile yoksa çantanızda pc'yi laga sokmaktan başka çareniz yok.

Linkler En alttadirr...

Eski Konu Aşağida :

Yabanci bi forum sitesinden bktm.. güncellenince bişe yapin diyo anlamadim.. ingilizcesi çok iyi olan pmden bana mesaj atsinnn

Anladıgım kadari ile ingilizce. ve denemelerimle anlatiyorum

içindeki dll'lere dokunmayın.
xp kullananlar undetected'a basin ve oyuna giriş yapin..
Oyuna girildiğinde start wall hack bastiniz mi wh başliyacak.
Kapatmak için aynı yerde stop diyeceksiniz..

vista ve win7 kullananlar choose tıklayp knight online klasorundeki knightonline.exe dosyasini seçsinler.. undetected basin. Ve oyuna girdikten sonra start wall hack deyin. [ oyuna girdikten sonra basin ]

Önemli nottt : % 100 çalışabilmesi için görüntü ayarlarini son seviye yapmayin. Knight online 'deki options'dan bir kaçını düşürün. Hepsi high oldgunda oyun kasinca hata verebiliyormuş. Ama sonra güncellemişler sanırım bişeler yaziyor.. Öyle birşey olmadı bana. Siz genede garantiye alin..
[SIZE="4"]
Zindan'dan çıkmak için sürekli ileri gidinn.. Etrafiniz hep gri olacak sadece karakteri gördüğünüzde town atinn.. bu kadarrr 1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma] Smile)[/SIZE]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[b][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la zindan kaçma]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la hapisten kaçma]
» Metin iki bütün eşyaları almak bedava
» 1'den 59 Level'e Kadar Görev Klavuzu + Görev Ödülleri
» New WallHack [No Zindan Ve Zindandan Çıkma]
» Pelerin Almak