BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri

YazarMesaj

Aktiflik :
 Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri Left_bar_bleue998 / 999998 / 999 Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri Right_bar_bleue

Deneyim :
 Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri Left_bar_bleue998 / 999998 / 999 Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
 Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri Right_bar_bleue

Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri Empty
MesajKonu: Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri    Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri EmptyC.tesi Tem. 31, 2010 8:01 am

Avantajlari kayip etmekten mi korkuyorsun? En son çikan silahlar gitmesin mi diyorsun? Virüs bulasmis bilgisayarina format mi atacaksin? Birazdan anlatacagimiz yöntemi kullanarak bu korkulari giderebilirsin:

1. Adim : Cd-Key'inizi kopyalayin. (Multiplayer seçeneginin altinda bulunuyor)
2. Adim : Bütün "Player" dosyanizi kopyalayin (bunun nasil yapilacagini bulmak için az ugrasin)
3. Adim : Istedigin herseyi yap, istersen format at, baska bilgisayardan oyna, oyunu tekrar yükle vesaire..

Tekrar oynamak, geri getirmek istediginde:

1. Adim: Oyunu Yükle/Aç/Çalistir
2. Adim: AYNI CD-KEY'i TEKRAR YERINE YAZ
3. Adim: 2. Adimdan sonra daha önce kopyalamis oldugun PLAYER isimli dosyayi yeni PLAYER dosyasiyla degistir. Yani yeni dosyanin üzerine yazdir. Tümüyle eskisi olsun.

ÇOK ÖNEMLI : Adimlarin hiçbirini atlamayin, hepsini verilen sirayla yapin, aksi taktirde bu yöntem ise yaramaz.

Test edildi ve onaylandi, bir sorun gözükmüyor islemleri sirayla yaptiginizda.

Bunlari yapabilmek için oyunu çalistirabilecek en asgari sistem özelliklerine sahip olmak gerekiyor.

Call of Duty 4 Profil Yedekleme Hileleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Call Of Duty 3 pc hileleri
»  Call of Duty 1 Hileleri
»  Call of Duty 4 Hileleri
»  Call Of Duty Oyun Hileleri
» Call of Duty: Black Ops Hileleri