BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun..

YazarMesaj
ßeчazKiη
Süper Moderatör

Süper Moderatör
ßeчazKiη

Aktiflik :
An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Left_bar_bleue999 / 999999 / 999An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Right_bar_bleue

Deneyim :
An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Left_bar_bleue999 / 999999 / 999An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Right_bar_bleue

An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Empty
MesajKonu: An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun..   An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. EmptyCuma Tem. 30, 2010 2:15 pm

An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Wbui4h
/... an gelir...
öyle derin bir çığlık atar ki yokluğum
... kederinden benim olursun ... /

ah canAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev
sahip çıktın yıldızsızlığınaAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev
oysa sana ait değildi bu kapkara geceler
diz boyu gece sinerken saçlarına
bugünü duydum sessizlğindeAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev yarını ölmüştü...
kimsesizliğe saçıldı umutlarım... gördün mü?

/..ağlamak ne basit bir eylem oluyor şimdi
bacası tütmeyen bir evde emanetken sıcaklığın../

gittim mi geldim mi hiç bilmedim
iki
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arasıAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev bir dudak payı çelimsiz bir sızı içimde
bir varmış bir yokmuşlar da ziyan oluyorum
mavi mavi susuyorum sanaAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev yine de siyaha hasret kalıyor özlemin....
bir yara daha açıyorum içimdeAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev sana değmeden......

çok sesli bir sakinlik sardı (h)içimi
aldığım hiçbir nefes "sen" değilAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev "senden" değil
yanılgılarıma teğet geçiyor sensizlik
tenime dokunuyorAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev ama ben hep "sen" kokuyorum..

anlasana!
en büyüğü içimdeykenAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev
senin yalanların beni neylesin?...
bilmediğim bir gözyaşınaAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev sesimi düşürdüm ben!
benim olmadığın kadar "senindim"An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev duymadın...

firarım cana..
bozulanAn gelir... Benim... /Sonum/ Olursun.. Smilev kırılıp dökülmenin mecazi anlamı
olmuyor zaman! asiliğini soyun üstünden!
inan ki hiç doğru değil zamanlaman....

........................üzerime
..................çığ
.........düştü............
dudağımda bir ÇIĞLIK!

/... an gelir..
öyle derin bir "es" verir ki yokluğun
... kederimden sonum olursun .../

An gelir... Benim... /Sonum/ Olursun..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-