BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Sustum yine sevgili.Eyvallah... Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Sustum yine sevgili.Eyvallah... Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sustum yine sevgili.Eyvallah...

YazarMesaj
ßeчazKiη
Süper Moderatör

Süper Moderatör
ßeчazKiη

Aktiflik :
Sustum yine sevgili.Eyvallah... Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Sustum yine sevgili.Eyvallah... Right_bar_bleue

Deneyim :
Sustum yine sevgili.Eyvallah... Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Sustum yine sevgili.Eyvallah... Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Sustum yine sevgili.Eyvallah... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sustum yine sevgili.Eyvallah... Right_bar_bleue

Sustum yine sevgili.Eyvallah... Empty
MesajKonu: Sustum yine sevgili.Eyvallah...   Sustum yine sevgili.Eyvallah... EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 4:19 pm

Haberin var mı sevgili?
Boğazıma yıldızlar dökülüyor
Adını ağzıma alsam çölleniyor dudaklarım
Çatlıyor mecnun hüzünlerim
Bir yanım çöl, bir yanım Leyla benim
Ateş denizindeki rıhtımıma yalnızlık demirliyor
Kim bana sular getirecek bilmiyorum…
Karanlığıma sızan bir ışık oldu gözlerin, tel örgülerle çevrili yüreğime dokundu ellerinSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Kapım aralandı, en deli köşem; bir sızıntı aydınlıkla yıkadı yüzünüSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Ve sen sevda, sen özlem, hoş geldin buz gibi ellerimeSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Neyin varsa topla hadi sevdanın ateşini yak yüreğimin tam orta yerine cayır cayırSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Aşk yok desem de aldırma sen banaSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Aşk eskilerden kalma al bir yazma gönlümün gergefindeSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Üzerine nice çiçeklerini işledim sevdanın, gece yıldızlarının özlemini
nakışladım durdum, kenarını oyaladım zamana, bir türlü bitiremedim bu al
yazmayı yarSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 O yüzden bilemem nicedir aşklarSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Rengarenk yağmurlarla ıslansın saçlarım, bıktım bu karanlık yalnızlıktanSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Hüzün fasıllarının deminde yar tadındaki özlemlerle boğsan da beni; söktüm işte içi boş yüreğimi, ışığına uzattım ellerimiSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Tılsımını kaybetmiş minik yüreğimi al ellerimden; canım senin bundan gayriSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Ne ömür biçersen razıyım sevdadan yana boynum kıldan ince sevgiliSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Gözlerimin ağlayan nazlı bebeklerini sustur, mutluluğun sesini duyur banaSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Aşka tomurcuklanan güllerimi avuçlama sakın sevgiliSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Korkarım, kıyamam ellerin kanarSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Zerre karanlık kalmasın gecelerimde adın dilimde dua oldukçaSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Hiç hesapta yokken bulut bulut sana yönlenir gülüşlerimSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Yıllarca seni bekleyişim yağar üzerine sevgiliSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Sevdalara açılan kapıyı daima kapalı tut senSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Lakin elimde bir hediye ile sana geldim sevgili, aç yüreğini ardına kadar sonbaharın giriş kapısıdır eylülümSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Sevdanın gömleğini ellerimle iliklerken tenine, özlemin ateşi ile yanacaksın, suskunluğuna ve dalgınlığına gömülme sakınSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Küllenmiş olsa da yüreğin, alevlerimin dansına bırak kendini, yanmalısınSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Korkma her yanışın ardından dupduru bir su olup serinleteceğim seniSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Sen yorulma ben gelirim sevgili ama yapraklarımdaki kırağı yalnızlıklardan koru beni sevdanlaSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Eteğimdeki kır çiçeklerini gönlünün zenginliğine sür, hercai olmaSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Yıldızları kopar gökyüzünden saçlarıma iliştir nefesinleSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Sevdaya uzanan elim ol, mutluluk şarkıları söyleyen dilim olSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Sevdanın sonsuzluğunu hesap ederken; ağzımın tadı, deli kız türkülerindeki gönlümün gülü ol yarSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Katran karası gecelerde, kahrolası bir yalnızlığın koynunda duran yüreğime; seni yaşama aşkını çok görmeSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Coşkun akan ırmakların yatağı daralırken aynı denize koşmalıyız ikimizdeSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Baştan sona diken dolu iken geceler bulutlara kanı karışır sevdalı türkülerinSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Türküler boğulur, güfteler silinir, teli kopar bağlamanınSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Kimsenin duymadığı her tınıda sen büyürken içimde bırak ben küçüleyim; varlığın yokluğuma karışsın sevgiliSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Çayında keyif çatan minik bir şekeri kıskanayım bırak, bırak ağzının tadı olayımSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Gönlünün sonbaharı, sevdanın eylülü olayım izin verSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Filizlenmeliyim, ışığını verSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Gecelerime son verecek sabahları yakala eteğindenSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Yüreğim avuçlarımda… Denizler kurudu, geceler üşüdü her kalp atışımda, ellerim titriyor bakSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Yüreğimi bırakacak bir avuç; teslim olacağım bir sevdaya esir aramaktayımSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Hadi gel sevgiliSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Hayatın öbür ucunda bırakma beniSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6 Issızlaşmasın gecelerim, yetim kalmasın şarkılar, sadece bir düş olsa da her zaman aşk kazansınSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Haberin var mı sevgili?
Geceler ellerinden tutmak istiyor göz yaşlarımınSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Güzümün yaprakları dağılıyor rüzgarınlaSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Aşık olmak hünerse, kılavuzu ol gönlümünSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Vurgunlarda yüreğim,
Yüreğimin son arzuları ellerinde sevgili…
Kurşuni bir gelinlikle şiir oldum geldim sana
Yine anlatamadım seni
Duyuyor musun çıldırtıcı sükutumu…
SustumSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Ne gerek var söze, seni anlatamadıktan sonra…
Sustum yine sevgiliSustum yine sevgili.Eyvallah... Noktaqp6
Eyvallah…

Sustum yine sevgili.Eyvallah...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Broken sword 2.5 yine rapidsiz yine farklı!
» Merchant Hack Yine Çıktı ve kurtulmanın yolu
» Gitme Sevgili |.. Az Daha KAL .. |
» Nette Tanışan İki Sevgili
» Bir Sevgili Kaybetmemenin 10 Yolu Sizce Diğer Yollar