BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

İlköğretimde haftalık ders düşüyor  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

İlköğretimde haftalık ders düşüyor  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İlköğretimde haftalık ders düşüyor

YazarMesaj

Aktiflik :
 İlköğretimde haftalık ders düşüyor  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999 İlköğretimde haftalık ders düşüyor  Right_bar_bleue

Deneyim :
 İlköğretimde haftalık ders düşüyor  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999 İlköğretimde haftalık ders düşüyor  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
 İlköğretimde haftalık ders düşüyor  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 İlköğretimde haftalık ders düşüyor  Right_bar_bleue

İlköğretimde haftalık ders düşüyor  Empty
MesajKonu: İlköğretimde haftalık ders düşüyor     İlköğretimde haftalık ders düşüyor  EmptyPtsi Tem. 05, 2010 10:13 am

İlköğretimde haftalık ders düşüyor  Meb54-150x150

İlköğretim Genel Müdürü İbrahim Er, ilköğretimde haftalık ders saatini 30 saatten 25 saate indireceklerini söyledi.

TBMM Kayıp Çocuklar Araştırma Komisyonu üyelerinin, eğitim sistemi ve bu sistemin çocuklar üzerindeki etkilerine yönelik sorularını yanıtlayan Er, çocukların sosyal aktivitelere katılmalarının başarıları üzerindeki etkilerine dikkat çekerek, çocukların bu aktiviteleri gerçekleştirebilecekleri zamanı oluşturmak için ilköğretimde haftalık ders saatini 30 saatten 25 saate indireceklerini belirtti.

Velilerin, çocuklarının sınavlarda başarılı olabilmesi için dersaneyi bir zorunluluk olarak gördüğünü belirten Er, “Aslında bu yanlış bir kanı. Dersanenin, SBS başarısında hiçbir etkisi yok. Hiçbir ek eğitim kurumuna gerek yok” dedi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» #### Hangi Boss"tan Ne Düşüyor. Dodging Rate Ve ÖzellikleriyLe BirLikTe ####
» Bu Hikayeden Çıkarılacak Ders
» Ders verici sözler...
» Ders verici sözler...
» Microsoft Access Ders Notları