BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin2 Kolay Para Kasma Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Metin2 Kolay Para Kasma Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Metin2 Kolay Para Kasma

YazarMesaj

Aktiflik :
Metin2 Kolay Para Kasma Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin2 Kolay Para Kasma Right_bar_bleue

Deneyim :
Metin2 Kolay Para Kasma Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Metin2 Kolay Para Kasma Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Metin2 Kolay Para Kasma Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Metin2 Kolay Para Kasma Right_bar_bleue

Metin2 Kolay Para Kasma Empty
MesajKonu: Metin2 Kolay Para Kasma   Metin2 Kolay Para Kasma EmptySalı Haz. 08, 2010 5:12 pm

Kestiğiniz yaratıkın lvli sizden nekadar yükseksepara ve item düşme ihtimali artar.fazla malları yatarken pazara koyunPazar için genel bir bilgi vereyim siz pazar demişken;Pazara birden fazla eşyayı üst üste koyarsan satılmıyor(satılmıyor derken karşıdaki alamıyor(madenler dahil))buna dikkat edelim..e.g: kırık porselen koyuyoruz diyelim 4 tane onları left shift tuşuna basıp ayrı ayrı koymalıyız...edit: left shift=sol shift bilmeyenler olabilir..her leveln belirli bir yeri var.lvl 25-28 arasi arkadaslar 2.nci koyde en altta seyyarin orada kasarak saglam itemler dusurebilirler.lvl 31-34 arasi arkadaslar vadide en alt solda 2 saat kadar mistik keserek gunde 1 pala dusurebilirler. +0 palanin fiyatinin 500k civarinda oldugunu dusunursek fena degil. lvl 32 iken orada 2 saatte 2 kanli kilic bir pala dusurdugum zaman oldu.lvl 40 uzeri olanlar ise seytan kulesinde 2 saat kasaran iyi para yapabilirler. dusen kimi itemler vendorlara bile 40k uzerine satilabiliyor.---pazar taktikleri.3-4 tane ayni itemden varsa elinizde eger ayni fiyattan koymak yerine ufak artislarla koyabilirsiniz. bu size malin azami fiyatini bulmanizda yardimci olur.soyle ki. diyelim kolye satacaksiniz ve elinizde ayni kolyeden 4 tane var direk 10k yada 30k demek yerine. pazari bir gezin. kaca satildigina bakin 1-2 yerde.20k ya satiliyor diyelim elinizdekileri 17.500 - 20.000 - 22.500 - 25.000 ten koyunkanli kilic varsa 3 tane. 400k - 450k - 500k dan koyun mesela.saatler sonra pazariniza baktiginizda 25k olan kolye satilmamis digerleri satilmis ise bundan sonra o kolyenizi 22.500 den. 500 luk kilic satilmamis ise sonrasini 450 den koymaniz yonunde fikir verir.yuksek level itemleri jinno da satin cunku en yuksek levelli oyuncuklar oradalar.pazarinizda itemleri karistirmayin. silah zirh tas arti basma malzemesi kitap hep bir arada olmasin. deponuzu kullanin. sadece silah ve zirh yada sadece tas ve kitap olmasi faydali olur. cunku pazari gezenler genelde aradiklari sey icin pazla zaman harcamazlar. karisik bir dukkan aradigi seyi gozden kacirmasina sebep olur. ama zirh arayan birisi sadece zirh ve silah olan bir pazarda daha uzun zaman harcar.bazi itemlere arti basma sevdanizdan vazgecin. bir genis kilici +7 yapmak icin harcayacaginizdan daha ucuza +9 satin alabilirsiniz. bir zirha +6 basmak icin harcayacaginiz para ve degerli tas vb itemlerin tutarini hesaplayin. mevcut zirhinizi satip bir fazlasini almak icin ne kadar harcayacaginizi hesaplayin. almak her zaman için daha makul fiyata gelir.bazi ozel itemleri satarken bagirmayi deneyin. shriken+ olan birisi dukkan acip beklemek yerine bagirirsa ihtiyaci olan kisi nerede olursa olsun cevap verecektir.yuksek levellilerin gece kastiklarini unutmayin. gece ve gunduz dukkan iceriklerini iyi belirleyin.ve unutmayin exp ve para ayni yerde kasilmaz. kendi levelinizden 2-5 level buyuk yaratikleri keserseniz iyi item dusurursunuz.ve savascilar icin. para kasarken.(item icin keserken) 2 gruptan fazla toplamayin.umarim biraz fikir vermistir yazdiklarim.ve son olarak. pazarda yeteri kadar dolasirsaniz asagi yukari fiyatlari bilirsiniz. ucuza gordugunuzu ihtiyaciniz olmasa dahi alin. ve hemen satisa koyun. simdiye kadar denk getirdiklerime inanamazsiniz.+6 yin-yang zirh 10k dan aldim 100k dan aninda sattim.+9 hilal kilic 15k dan aldim 50k dan sattim.5 degerli tas 30k dan alip bagirarak 60k dan sattim.kanli kilic +3 100k dan alip 300k dan sattim.pala+3 300k dan alip 1m den sattim.aslan katleden 100k dan alip 220k dan sattim.bunun gibi hatirlamadigim pek cok alip satma gerceklestirdim.su anda 1m kadar param ancak var ama pek cok arkadasima epey maddi destek yaptim. bir sonraki itemlerim dahi depomda +7 olarak hazirlar. (henuz giyememem hic giyemeyecegim anlamina gelmez. )benim para kazanma yolum su acıklım:gunde 1 saatimi metin tası kesmeye ayırıyorum 30-35lwl metin taşı kesiyorum cıkan taşları ve silahları(dolunay gibi) satiyorum kısa sürede zengin olduk2. olarakda zindanda madalyon arıyorum cıkanları satıyorum.uygularsan kısa zamanda zengin olursun!

Metin2 Kolay Para Kasma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Para Kasma yöntemi
» Para Kasma Yöntemleri
» PARA KASMA YONTEMLERİ!
» metin 2 de para kasma yöntemLeriii
» Metin2 Otomatik Kasma Hilesi